Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 7 czerwca 2023 imieniny: Wiesława

Niedzielny Turniej Pamięci Żołnierzy Wyklętych odwołany

Mariusz Szczygieł   
czwartek, 05 marca 2020 12:24

Turniej odwołany...VI edycja Turnieju Pamięci Żołnierzy Wyklętych została przesunięta na bliżej nieokreślony na razie termin z obawy przed koronawirusem.

Decyzję o przesunięciu podjął organizator Zbigniew Smółko. - Przegadałem sprawę ze współorganizatorami, lekarzami (w tym specjalistami od chorób zakaźnych) i samorządowcami, i doszedłem do wniosku, że nie mogę narażać Waszego zdrowia, nawet jeśli te ryzyko jest stosunkowo niewielkie - pisze Smółko.

Imprezy są odwoływane w całym województwie. Na październik przesunięto Konferencję Informatyczną "CheckIT", odwołano Targi Edukacyjne, czy Drzwi Otwarte UMCS.

- Widzę, że wojewoda lubelski zadecydował o odwołaniu niektórych imprez zaplanowanych w zamkniętych salach, nie wiadomo, czy nie będą odwołane kolejne, nie wiadomo, co przyniosą następne dni. Daleki jestem od siania paniki, pewnie okaże się, że nic specjalnego się nie wydarzy, ale wolę nie sprawdzać - dodaje z troską organizator.

- Turniej oczywiście zagramy, na razie skłaniam się do pomysłu, żeby to była impreza albo typu turniej nocny albo turniej z okazji np. stulecia bitwy warszawskiej w sierpniu, przed nowym sezonem - obiecuje. 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Opel Insignia
Opel Insignia
poniedziałek, 05 czerwca 2023
noimage
Rower damka Kross Grand
niedziela, 28 maja 2023
maszt
maszt
niedziela, 04 czerwca 2023