Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 9 sierpnia 2020 imieniny: Klara, Roman, Romuald

Spomlek zaprasza na testy nowego produktu

Mariusz Szczygieł   
piątek, 28 lutego 2020 07:00

Ser Szafir ze SpomlekuSpółdzielcza Mleczarnia Spomlek produkująca znane na całym świecie sery marki Serenada i Skarby Serowara poszukuje chętnych osób z naszego miasta i okolic, które zechciałby wyrazić swoją opinię na temat jednej z nowości produkcyjnych.

Jeśli lubisz sery żółte, jesteś osobą decyzyjną przy dokonywaniu zakupów w Twoim domu, a jednocześnie chcesz pomóc i uczestniczyć w ciekawym badaniu ZGŁOŚ SIĘ, PRZETETSTUJ PRODUKT, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Badanie odbędzie się dnia 13 marca 2020 roku w siedziby Spółdzielczej Mleczarni Spomlek przy ulicy Kleeberga 12.

Zaplanowane jest w trzech 15 osobowych grupach badawczych:

Badanie 1 – godzina 15.30

Badanie 2 – godzina 16.00

Badanie 3 – godzina 16.30

 

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 11 marca.

 

Formularz znajdziesz >> tutaj <<

 

W przypadku dużej ilości zgłoszeń zaproszone zostaną te osoby, które jako pierwsze nadesłały zgłoszenie. Liczebność grup badawczych jest ograniczona. W badaniu mogą brać udział osoby pełnoletnie.

 

Osoby biorące udział w badaniu otrzymają 

PAKIET ZDROWYCH I PYSZNYCH SERÓW

MARKI SERENADA I SKARBY SEROWARA

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.