Już niedługo

"Dworskie Opowieści" - Aukcja w Pałacu Potockich w Radzyniu Podlaskim, 10.05.2025, 18:00, PAŁAC POTOCKICH
Zobacz wszystkie
Reklama

Komentarze
- Spacer po Radzyniu, jakiego nie znasz!
Fujarem albo ... jest ten kto go tam wysłał.
- pioter - Spacer po Radzyniu, jakiego nie znasz!
Wczoraj jakiś fujar albo .... zaczął ścinać trzciny na dużym stawie.Jak można w okresie lęgowym ptac...
- radzyniak0000001 - Spacer po Radzyniu, jakiego nie znasz!
A gdyby tak odrestaurować te lochy albo rozbudować to może byłaby to atrakcja turystyczna?
- niepokorny - Spacer po Radzyniu, jakiego nie znasz!
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź
- niepokorny - Spacer po Radzyniu, jakiego nie znasz!
Ile masz lat, że jeszcze wierzysz w bajki? Podziemia wokół pałacu były niczym innym, jak sposobem od...
- kurka wodna
Marek Zawada nie będzie pełnił funkcji dyrektora SP ZOZ |
Michał Maliszewski | |||
wtorek, 07 stycznia 2020 14:25 | |||
Nie mogliśmy skontaktować się z dyrektorem Zawadą, stąd nie znamy przyczyn jego decyzji. W najbliższym czasie zostanie ogłoszony konkurs, podczas którego dowiemy się kto zostanie nowym dyrektorem SP ZOZ w Radzyniu Podlaskim.
|
Komentarze
Czy to na skutek planowanego zadłużenia szpitala w 2020 z powodu nieofinansovania przez rząd, jak róvnież podniesienia cen usług zewnętrznych i płacy minimalnej?
Czy Starosta Niebrzegowski juz wie kiedy trzeba będzie zamknąć szpital? Czy jeszcze do końca jego kadencji?
Co robisz szcze panie
Mieliśmy w radzyńskim szpitalu wielu dyrektorów spadochroniarzy. Pewnie będzie kolejny i to z konkursu ha,ha,ha.....
no.Koszt utrzymania miesięcznie to 12 tyś zł od września można policzyć ile to kasy idzie w błoto,A mamy już styczen
Bo poza wspomnianymi 20 mln zł i uratowanie (...) kilku Pisowcom to to nic nie dało, naprawde
Porównując inne szpitale to w Radzyniu pracownicy zarabiają najmniej w naszej okolicy, począwszy od sprzataczy, rehabilitantow, laborantow, ratowników medycznych kończąc na pielęgniarkach czy lekarzach. Wiarze to się z wiekiem personelu, nikt już nie chce pracować ku chwale ojczyzny, młodzi idą tam gdzie lepiej płacą.
Co do spadochroniarzy, ktoś pisał. Jednego już mamy w osobie zastępcy dyr do spraw medycznych i jego konkubiny jako eksperta od spraw akredytacji.
Starosta ma prawo dobierać sobie kadrę, dlaczego mu to prawo ktoś zabiera, bierze za to odpowiedzialność i za to będzie rozliczany.
Ja myślałem, że to starosta z miejskim mocodawcą wskażą następcę Zawady. A tutaj okazuje się, że będzie konkurs. Mnie nie interesuje kto będzie startował ale kto będzie "zającem". Chętnie bym obejrzała transmisję z przebiegu konkursu.