Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 3 sierpnia 2020 imieniny: Lidia, Augustyn, Nikodem

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

„W sukience, w skarpetkach wyszła tylko dziś…”

Michał Maliszewski   
środa, 13 listopada 2019 07:00

Młode artystki na scenieSiostry Natalia i Justyna Dyjak laureatkami Konkursu „Ojczyzno moja najmilsza”!

10 listopada 2019 roku w Lubelskim Centrum Spotkania Kultur wybrzmiały patriotyczne pieśni, poezja i proza. Na scenie w Sali Operowej CSK odbył się Koncert Galowy 11. Konkursu Poezji, Prozy i Pieśni Patriotycznej im. Ryszarda Kaczorowskiego „Ojczyzno moja najmilsza”. Zwieńczeniem koncertu było odczytanie protokołu oraz wręczenie nagród i wyróżnień laureatom konkursu.

W konkursie, który rozgrywał się od 17 do 27 października 2019 roku, wzięli udział mieszkańcy województwa lubelskiego w różnym wieku. Na scenie prezentowały się dzieci, młodzież, jak również seniorzy. Uczestnicy rywalizowali w trzech kategoriach: recytacja, soliści i zespoły wokalne oraz chóry.

NATALIA DYJAK reprezentująca Gminny Ośrodek Kultury w Ulanie-Majoracie, przygotowana przez Sławomira Żyłkę, otrzymała WYRÓŻNIENIE w turnieju poezji i prozy!

Gminny Ośrodek Kultury w Ulanie-Majoracie reprezentowały również SIOSTRY – NATALIA I JUSTYNA DYJAK. Dziewczyny zostały WYRÓŻNIONE w turnieju pieśni, kategoria – soliści i zespoły wokalne. Dodatkowo duet został nagrodzony udziałem w koncercie galowym tego prestiżowego konkursu.

Do eliminacji konkursowych przystąpiło około 150 uczestników. Tym bardziej gratulujemy sukcesu naszym ulańskim artystkom.

191112-dyjak-01191112-dyjak-02191112-dyjak-03191112-dyjak-04

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.