Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 27 stycznia 2020 imieniny: Angela, Jan, Przybysław

Za nami I Gminne Forum stowarzyszeń, kół gospodyń wiejskich, grup nieformalnych i osób aktywnych Gminy Radzyń Podlaski

Michał Maliszewski   
wtorek, 22 października 2019 06:00

Podczas spotkania17 października 2019r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Białej odbyło się I Gminne Forum stowarzyszeń, kół gospodyń wiejskich, grup nieformalnych i osób aktywnych Gminy Radzyń Podlaski. Spotkanie miało na celu poznanie potrzeb mieszkańców różnych miejscowości, integrację środowiska i zebranie propozycji do Gminnego Kalendarza imprez i uroczystości na 2020 rok.

W spotkaniu uczestniczył Wójt Gminy Radzyń Podlaski Wiesław Mazurek, który podziękował przybyłym za zaangażowanie na rzecz społeczności lokalnej oraz zachęcał do korzystania z różnych form pomocy. 

Zaproszenie na spotkanie przyjęli: Grzegorz Domański, kierownik ARiMR Oddział w Radzyniu Podlaskim oraz Beata Niewęgłowska, która zajmuje się Kołami Gospodyń Wiejskich.

Z ramienia Urzędu Gminy Radzyń Podlaski w Forum uczestniczyła pani Alicja Rosińska, która poinformowała o możliwości pozyskania środków z pożytku publicznego w ramach konkursu ofert.

Pani Hanna Gołoś dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu przedstawiła bogaty plan działań do końca 2019r. i zachęcała do udziału w przedstawionych propozycjach.

DSC_0553DSC_0555DSC_0558DSC_0560DSC_0566DSC_0576

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.