Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 25 lutego 2020 imieniny: Cezarego, Wiktora

OSzPA bez konkursu, a Dialogi w Kocku

Michał Maliszewski   
wtorek, 30 lipca 2019 06:00

Dyrektor ROK Robert MazurekNa początku tego roku informowaliśmy o tym, że cykliczna impreza kulturalna Dialogi została odwołana przez dyrektora Radzyńskiego Ośrodka Kultury (tutaj!).

Dyrektor Domu Kultury w Kocku nie czekał długo i przejął to teatralne wydarzenie. Już 10-ego sierpnia br. będziemy mogli zobaczyć finał Dialogów. Mieszkańcy Radzynia również będą mogli skorzystać z tego wydarzenia za pomocą specjalnego autobusu, który zabierze wszystkich chętnych na teatralną ucztę właśnie do Kocka.

Kolejną zmianą w Radzyńskim Ośrodku Kultury, jest brak konkursu dla młodych artystów na Ogólnopolskich Spotkaniach z Piosenką Autorską „Oranżeria”. Dyrektor domu Kultury Adam Świć skomentował krótko ten fakt: - Czy to prawda, że Robert Mazurek zamierza po raz pierwszy nie organizować konkursu na OSZPA Oranżeria? Jeśli tak to znaczy, że nie rozumie po co powstał ten festiwal – napisał na facebooku. Sam dyrektor Robert Mazurek oznajmił, że nie będzie nam nic komentował, więc nie wiemy skąd decyzja o odwołaniu konkursu, który trwał przez 23 lata.

Na Ogólnopolskich Spotkaniach z Piosenką Autorską w tym roku wystąpią: w piątek, 30 sierpnia Kuba Sienkiewicz, w sobotę, 31 sierpnia Ania Karwan, natomiast 1 września Katarzyna Groniec.

 

Komentarze  

 
#1 wincyj kamieniP.K. 2019-07-30 10:35
upadek miasta trwa w najlepsze, co następne?
 
 
#2 moMarols 2019-07-30 18:19
Radzyń wstaje z kolan!!!
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.