Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 2 lipca 2020 imieniny: Jagoda, Urban, Otton

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Powiat ma w planach remont drogi Białka – Ustrzesz

Michał Maliszewski   
piątek, 05 lipca 2019 07:00

Starosta Szczepan NiebrzegowskiKolejna zmiana w planowanych inwestycjach drogowych w powiecie.

Podczas sesji Rady Powiatu starosta Szczepan Niebrzegowski poinformował o chęci uzyskania dotacji na remont drogi powiatowej: Białka – Ustrzesz.

- Zarząd powiatu radzyńskiego podjął decyzję o skierowaniu do pana marszałka z PROW-u drogi Białka – Ustrzesz o długości 1600 metrów – mówił starosta. – Skąd wziął się ten pomysł? Po prostu w PROW-ie była nasza droga z gminy Komarówka (Walinna - Kolembrody) ale ponieważ ta droga weszła do programu Morawieckiego to automatycznie wyszła z PROW-u i pozostały tam wolne środki. By nie marnować szansy dla powiatu musieliśmy wybrać drogę, na którą projekt mieliśmy na stole i tak było właśnie z odcinkiem Białka – Ustrzesz – zakończył Szczepan Niebrzegowski.

Radni powiatowi poparli inicjatywę starosty w punkcie obrad. Liczymy, że wniosek uzyska akceptację i uda się poprawić ten odcinek drogi, który jest w opłakanym stanie.

 

Komentarze  

 
#1 Mała obwodnicaeSPe 2019-07-06 12:07
Szanowni Radni Powiatowi, proszę spojrzeć na mapę. Ta droga od Białki, aż do Stasinowa, stanie się naturalnym skrótem po wybudowaniu S-19. Drogę tą, należy potraktować, jako wschodnią obwodnicę dla miasta Radzynia Podlaskiego, podnosząc jej standard, niejako na zapas.
 
 
#2 Dpmaradona 2019-07-09 19:13
Nieeee gdzie ja będę sprawdzał co mi w zawieszeniu stuka!!!!!
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.