Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 20 października 2019 imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana | 2005 - odbył się pierwszy wykład powszechny dla słuchaczy radzyńskiej Filii Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Już niedługo

Francis TUAN (singer/songwriter) godz. 20.00 image
Francis TUAN (singer/songwriter) godz. 20.00, 26.10.2019, KOFI&TI Kawiarnia i Herbaciarnia Artystyczna
takes place in
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Szykuje się świetna impreza - Morsy charytatywnie!

Michał Maliszewski   
środa, 13 lutego 2019 08:00

PlakatStowarzyszenie Morsów „Lodołamacze” z Radzynia Podlaskiego zaprasza: starszych, młodszych, wyższych, niższych, chudszych grubszych na niezapomnianą przygodę, którą będziecie mogli przeżyć wspólnie z Nami 17.02.2019r nad zalewem w Radzyniu Podlaskim. Rozpoczęcie od godziny 11.00.

Szykuje się mega zabawa, dobre jedzenie, super muzyka no i najważniejsze okazja do poznania grupy ludzi, którzy spędzają aktywnie czas, a przy tym pomagają osobom potrzebującym. Będziecie mogli posłuchać jak się przygotować do pierwszego morsowania, co zabrać jak się zachować podczas wejścia do zimnej wody. Państwowa Straż Pożarna zaprezentuję pokaz ratownictwa osoby, pod którą załamał się lód. Dodatkowo stanowisko Policji oraz Pogotowia Ratunkowego.

Głównymi atrakcjami będzie oczywiście bieg na dystansie 3KM, w trakcie imprezy będziecie mieli do dyspozycji mokrą saunę oraz balię. W trakcie przewidujemy licytacje przedmiotów przekazanych przez darczyńców oraz przeprowadzimy zbiórki do puszek. Będzie można zrobić sobie zdjęcie z naszym morsikiem.

Zabierajcie całe rodziny dobry humor i jedziemy.

Zbieramy na leczenie naszej małej BOHATERKI OLI MENIK!

MORSY przybywajcie - do zanurzenia!

Informacja

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.