Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 18 czerwca 2019 imieniny: Elżbiety, Marka | 1456 - powstaje parafia św. Trójcy, w wyniku wystawienia dokumentu fundacyjnego parafii w Białce Niżnej, czyli Kozmimrynku przez biskupa krakowskiego Tomasza Strzempińskiego

Diamenciki z I LO

Redakcja   
sobota, 12 stycznia 2019 08:00

Wspólne zdjęcieTytułowymi DIAMENCIKAMI są uczniowie klas matematyczno–fizyczno–informatycznych z I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu Podlaskim: Aleksandra Gątarczyk, Natalia Sobocka, Daniel Ciołek, Paweł Grzywacz, Mikołaj Korulczyk, Łukasz Latoch oraz Piotr Olejnik, którzy awansowali do półfinału Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH w dziedzinie fizyki oraz Anna Niedźwiecka, która jako pierwsza uczennica naszego liceum awansowała do półfinału Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH w zakresie matematyki.

Trzystopniowa Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH realizowana jest w czterech dziedzinach wiedzy. Są nimi: matematyka, fizyka, chemia i geografia z elementami geologii. Laureaci Olimpiady przyjmowani są na studia w AGH z pominięciem procedury rekrutacyjnej.

Wszystkim uczniom oraz ich nauczycielom Elżbiecie i Leszkowi Szalastom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

190110-diament-1190110-diament-2190110-diament-3

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.