Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 marca 2019 imieniny: Bogusława, Katarzyny

Przyjdź na Orszak Trzech Króli!

Piotr Skowron   
sobota, 05 stycznia 2019 19:45

PlakatZapraszamy do licznego udziału w Orszaku Trzech Króli ulicami Radzynia Podlaskiego.

Rozpoczęcie w niedzielę, 6 stycznia po Mszy św. o godz. 12.00 sprzed kościoła Św. Trójcy.

 

Komentarze  

 
#1 nie mniej brawo.eSPe 2019-01-05 21:46
Nie jestem przeciwnikiem jakichkolwiek inicjatyw społecznych w mieście. Wiadome jest od setek lat, że wszystkim się nie dogodzi. Dlatego też, mnogość wrażeń artystycznych, też tych o podłożu religijnym, z którymi mogą się zatknąć nasi mieszkańcy, powinna być jak największa. I tu mała moja dygresja, jeżeli wyszliśmy z szopką w "miasto" - dobra i ciekawa inicjatywa, również pięknym dopełnieniem byłoby, aby ta msza też została odprawiona przy szopce. Nie widzę minusów tego pomysłu. Przy okazji chciałbym trochę żalu wylać, żałując, że nasz burmistrz nie ma poczucia estetyki, harmonii, smaku. No może to wina braku funduszy, to przepraszam. Nie mniej jednak, mając w odwodzie Radzyński Dom Kultury, i jego władze, można by z większą ekspresją zaprezentować nasze miasto z okazji świąt, nowego roku, i zimy. Szczególnie zimy, bo ona jest jak zawsze smutna, i ją należy rozweselić. PS> z małej litery, to było celowe.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.