Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 16 lipca 2026 imieniny: Maria, Stefan, Eustachy

Stypendysta Prezesa Rady Ministrów z I LO

Michał Maliszewski   
piątek, 14 grudnia 2018 08:00

Wspólne zdjęcie10 grudnia 2018 r. w "Sali Błękitnej" Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2018/2019.

Dyplomy z rąk Przemysława Czarnka Wojewody Lubelskiego oraz Teresy Misiuk Lubelskiego Kuratora Oświaty odebrało łącznie 230 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych województwa lubelskiego. Wśród wyróżnionych znalazł się Kacper Kozak – uczeń klasy drugiej o profilu prawniczo – dziennikarskim z I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu Podlaskim.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznawane jest jednemu uczniowi z każdej szkoły średniej kończącej się maturą, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą, w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

181213-kozak-1181213-kozak-2181213-kozak-3181213-kozak-4

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
talerzówka 2x8
niedziela, 12 lipca 2026
noimage
Sprzedam
niedziela, 05 lipca 2026
Sprzedam  BMW F11. Diesel. AUTOMAT
Sprzedam BMW F11. Diesel. AUTOMAT
czwartek, 16 lipca 2026