Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 maja 2019 imieniny: Julii, Heleny

Już niedługo

Koncert Riffertone (pop, jazz, r&b) image
Koncert Riffertone (pop, jazz, r&b), 25.05.2019, 20:00, KOFI&TI Kawiarnia i Herbaciarnia Artystyczna
takes place in
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Mikołajkowe niespodzianki w Szkole Podstawowej w Domaszewnicy

Michał Maliszewski   
wtorek, 11 grudnia 2018 08:00

Wspólne zdjęcieTegoroczny Mikołaj i tym razem nie zawiódł naszych dzieci.

Pojawił się u najmłodszych z ogromnym workiem prezentów oraz przedświątecznym powitaniem: Ho, ho, ho! Czy tu są grzeczne dzieci? Tak długo oczekiwanego gościa powitały szerokie uśmiechy, piosenki i wierszyki. Na szczęście większość milusińskich bezwarunkowo zasłużyła na upominki.

Następnie całą społeczność szkolną czekała jeszcze jedna niespodzianka przygotowana przez dyrektor Szkoły Podstawowej w Domaszewnicy i Radę Rodziców – gościnne występy cyrku Luna. Dzieci podziwiały pokazy żonglerki, ekwilibrystyki, akrobacji, iluzji i tańca. Szczególne emocje towarzyszyły widzom podczas prób dotrzymania kroku zawodowcom w poszczególnych dyscyplinach oraz przy pokazach tresury w wykonaniu słonia, pytona tygrysiego Ziomka i kotki Kiary. Uczestnicy gromkimi brawami podziękowali artystom za niezwykłe widowisko - dużą dawkę humoru i wspólnej zabawy.

Tak świętowane Mikołajki na długo pozostaną w pamięci naszych uczniów i stanowią radosny wstęp do celebrowania nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

181210-mikolaj-01181210-mikolaj-02181210-mikolaj-03181210-mikolaj-04181210-mikolaj-05181210-mikolaj-06181210-mikolaj-07

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.