Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 16 września 2019 imieniny: Edyty, Kornela

Rusza remont stacji uzdatniania wody w gminie Radzyń

Michał Maliszewski   
wtorek, 04 grudnia 2018 08:00

Wójt Wiesław Mazurek- Rozstrzygnęliśmy przetarg na zadanie „Remont i modernizacja stacji ujęcia i uzdatniania wody, wraz z wykonaniem instalacji fotowoltaicznej w Białej” – informował na sesji Rady Gminy wójt Wiesław Mazurek.

Prace wykona firma Invest Mil Grzegorz Chilimoniuk z Parczewa. Do przetargu stanęły jeszcze dwie firmy: Usługowy Zakład Instalacji Sanitarnych CO i WK Józef Skurski z Białej Podlaskiej oraz WODMAR Sławomir Kiewel z Radzynia Podlaskiego, jednak oferta firmy z Parczewa była najatrakcyjniejsza. Kwota tej inwestycji to prawie 2 miliony złotych.

Prace obejmują: pokrycie dachu, docieplenie budynku, wymianę stolarki drzwiowej zewnętrznej i wewnętrznej, wymianę obróbek blacharskich i orynnowania, uzupełnienie tynków wewnętrznych i malowanie ścian i hali, utwardzenie terenu, wykonanie ogrodzenia, pełną modernizację urządzeń sanitarnych wraz z wymianą obudowy studni, montaż automatyki i wizualizacji stacji, modernizację rozdzielni głównej elektrycznej, montaż alarmu, montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy 5kW oraz instalację systemu kontroli ciśnienia i przepływów na sieci wodociągowej (telemetria).

Inwestycja zostanie zrealizowana do lipca przyszłego roku.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.