Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 18 sierpnia 2019 imieniny: Helena, Ilona, Bogusław

Już niedługo

Rodzinne Wakacje w Mieście z FoxGames, g. 16.00 image
Rodzinne Wakacje w Mieście z FoxGames, g. 16.00, 21.08.2019, 16:00, KOFI&TI Kawiarnia i Herbaciarnia Artystyczna
takes place in
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Katarzyna Krupska-Grudzień nie popiera żadnego z kandydatów na burmistrza

Michał Maliszewski   
piątek, 26 października 2018 13:07

Katarzyna Krupska-GrudzieńPrzed chwilą kandydatka na fotel włodarza miasta Radzyń Podlaski w tegorocznych wyborach samorządowych, Katarzyna Krupska-Grudzień wystosowała oświadczenie, w którym podsumowała swoją kampanię.

Poniżej przedstawiamy jego treść:

Szanowni Państwo! Bardzo gorąco i serdecznie dziękuję Państwu za wszystkie głosy oddane na mnie w Wyborach Samorządowych oraz wsparcie, które otrzymywałam podczas kampanii i tuż po jej zakończeniu. Traktuję je jako zobowiązanie do dalszej pracy na rzecz społeczności lokalnej. Fakt, że nie znalazłam się w drugiej turze wyborów, nie oznacza dla mnie zakończenia budowania rozsądnej, dobrej merytorycznie alternatywy dla Radzynia Podlaskiego. Wspólnie z KWW #21-300 planujemy aktywnie działać na rzecz poprawy jakości życia Mieszkańców.

Moim kontrkandydatom życzę, aby podejmowane przez Panów działania, przyczyniały się do rozwoju naszego miasta. Panom Lucjanowi Kotwicy i Jerzemu Rębkowi gratuluję wysokiego wyniku wyborczego, a w konsekwencji dostania się do drugiej tury. W ostatnich dniach odbyłam z nimi szereg spotkań, w czasie których rozmawialiśmy o ich i mojej wizji rozwoju miasta. Pozostając z szacunkiem postanowiłam jednak nie udzielać żadnemu z nich poparcia w drugiej turze. 
Jednocześnie zwracam się do moich Wyborców z ogromną prośbą o aktywne uczestnictwo w głosowaniu w dniu 4 listopada i dokonania w nim wyboru. Wyboru zgodnie z własnymi przekonaniami.

 

Komentarze  

 
#21 kłamliwa propagandazjp 2018-10-26 17:03
Jak czytam takie bzdury, to śmiech mnie ogarnia:
Cytat:
Trzeba będzie gdzieś upchnąć znajomków i sympatyków. A Pan Janek ma być sekretarzem miasta.
No więc obecnego sekretarza miasta mianował jeszcze burmistrz Kowalczyk. Trudno zatem łączyć go z ekipą Rębka.

Artykuł dotyczy decyzji Pani Grudzień. Czy będzie kiedyś burmistrzem czy nie tego nikt nie wie.
Teraz jej wyborcy czy chcą czy nie muszą kogoś wybrać, bowiem jeden z kandydatów przez najbliższe 5 lat będzie burmistrzem. Zostając w domu pozbawiają się prawa do decyzji. To błąd!
Jeżeli żaden z kandydatów im się nie podoba, to muszą wybrać tzw. "mniejsze zło".
Myślę, że wielu z nas już tak głosowało nieraz. Lubiany kandydat przepadał i trzeba było wybrać z tych , którzy zostali.
Teraz pozostaje ocena dokonań obu kandydatów. Proszę porównać co zrobił jeden i co zrobił drugi przez ostatnie 4 lata. Jak współpracował z innymi samorządami, jakie były tego efekty. Wybór będzie prosty.

I podstawowa sprawa.
Powinna się odbyć publiczna debata obu kandydatów!
W żadnym radiu tylko w sali z udziałem publiczności i możliwością zadawania pytań kandydatom!
Tak było 8 lat temu. 4 lata temu debata była w w Katolickim Radiu "Podlasie", bo Rębek obawiał się o bezpieczeństwo swoich zwolenników :P . Teraz chyba się już nie boi! DEBATA!!!
 
 
#22 A to ciekawebiedronka 2018-10-26 17:23
Z tego co się orientuję to Pani Grudzień wyrosła na gwiazdkę dzięki PSL i to tyle lat współpracuje z Urzędem Marszałkowskim a teraz nagle się tego wypiera bo PSL jest teraz nie modny ? nie ładnie nie ładnie ale to pokazuje tylko jedno- nie ważne jak aby w przyszłości do władzy się dostać smutne to trochę
 
 
#23 zjpTaratara 2018-10-26 17:25
A według Pana kto powinien przeprowadzić tą debatę? Iledzisiaj ostoja Pani Krupskiej Grudzień czy może (...) razem ze Wspólnotą ( wielbiciele PSL)? Niestety w mieście nie ma szans przeprowadzić tej debaty, żeby była ona obiektywna i bezstronna. Nie wiem czemu Pan mówi, że Rębek się bał... Przecież to on wygrał tamtą debat i to zdecydowanie.
 
 
#24 do Taratarazjp 2018-10-26 17:49
Cytat:
Niestety w mieście nie ma szans przeprowadzić tej debaty, żeby była ona obiektywna i bezstronna.
Co takiego? Podobnej bzdury dawno nie słyszałem!
Po jednym z przedstawicielu każdego z radzyńskich portali. Plus Rębek jak uważa, że żaden nie jest mu przychylny niech przyśle dziennikarza z wybranej przez siebie redakcji.
Poza tym takie same pytania padną do każdego z kandydatów.
Po trzecie możliwość zadawania pytań wprost konkurentowi. Jakiś problem?
Cytat:
Nie wiem czemu Pan mówi, że Rębek się bał...
A dlaczego nie chciał debaty przy udziale publiczności w Radzyniu? Zresztą sam powiedział, że obawia się o bezpieczeństwo swoich zwolenników. Nie bardzo wiem, kto im zagrażał, ale tak mówił.
 
 
#25 RE: Katarzyna Krupska-Grudzień nie popiera żadnego z kandydatów na burmistrzaMar Pol 2018-10-26 18:13
Jeżeli odbyła Pani szereg spotkań z kontrkandydatami to już Pani wyrobiła sobie opinie na kogo głosować. Bardzo proszę (swój głos oddałem na Panią) o podpowiedz na którego kandydata na burmistrza głosować. Jeżeli Pani z jakiegoś powodu nie może mi podpowiedzieć na którego kandydata głosować to proszę o zamieszczenie zdjęcia z mrugającym okiem znacząco. P.S. Zbyszek Smółko w takiej sytuacji podpowiedziałby produktem pszczelej rodziny trzymając słoik miodu w lewej lub prawej ręce.

To nie jest reklama miodu Zbyszka Smółki, ponieważ dobrego produktu nie trzeba reklamować
 
 
#27 Dziękujęzimny 2018-10-26 19:35
Nie głosowałem na Panią. Żegna się Pani z wyborami i wyborcami z klasą. Doceniam i szczerze gratuluję. Może dostała Pani bonus za świeżość i spontan. Wynik podziwiam. Powodzenia - trzeba zadbać o poparcie w radzie. Jeden Mariusz to trochę mało.
 
 
#28 RE: Katarzyna Krupska-Grudzień nie popiera żadnego z kandydatów na burmistrzawega 2018-10-26 21:11
a czy wy wiecie że starostą ma być ministrant z krusu

czy to prawda???
 
 
#29 do wegademario 2018-10-26 21:30
Nie to nie prawda!!!
A to prawda że kotwica ma być bezrobotny i żyć z kuroniówki w najbliższym czasie???
hahahaha
 
 
#30 Prawda o ZSL-u, Pawlaku i Tuskumalina1986 2018-10-27 09:06
 
 
#31 do # 5zenek44 2018-10-27 16:11
Wyborcy , którzy głosowali na P. Grudzień chcieli zmiany burmistrza w dogrywce również powinni zagłosować za zmianą na tym stanowisku. Tylko Kotwica daje nadzieję na zmianę podejścia władzy do rozwoju miasta.Burmistrz "nie ma pieniędzy", "oszczędzam", "spłacam długi" jest nam niepotrzebny.
 
 
#32 :)robotronic 2018-10-27 17:18
znowu zaczynasz :). No to odpowiem w Twoim żargonie - wyborcy, którzy głosowali na P, Grudzień nie chcieli, żeby burmistrzem został Kotwica, też się zgadza, prawda?
 
 
#33 do zenek44Mar Pol 2018-10-27 17:22
Chciałbyś zaistnieć ale nie czytasz-sam siebie. Ja też głos oddałem na Panią Grudzień (na Kasię) Kasia wystartowała w wyborach ponieważ chciała zmieniać Radzyń. Otrzymała wielkie poparcie wyborców, ale wyborcy powiedzieli - Kasiu, poczekaj 5 lat, zbieraj doświadczenie (chociaż masz jego dużo) To co piszesz zenek44 że tylko Kotwica daje nadzieję to już jasne, że według Ciebie Pan Kotwica otrzyma 99% poparcia. Oj Zenku, Zenku ... gdyby Twoje imię było “40 i 4”
 
 
#34 przegraniwaluś 2018-10-28 14:12
a kogo popierają najwięksi przegrani tych wyborów p.Janek i p.Józef. założyli własne komitety ,byli jedynkami i nie wygrali? i u nich ,,zające" stali się radnymi ?
 
 
#35 RE: Katarzyna Krupska-Grudzień nie popiera żadnego z kandydatów na burmistrzaBogdan Bosko 2018-10-29 23:20
Sosnowski ukradł Radzyniowi 10 mln zł a w tym samym czasie w ostentacyjny sposób rozdawał pieniądze choremu radzyńskiemu szpitalowi ,gdzie rządzi(na razie) czerwony beton.Było to tak perfidne u szyte tak grubymi nićmi ,że wyborcy się szybko połapali i dali PSL porządnego kopa.Sosnowski jest teraz politycznym bankrutem podobnie jak Kotwica.Głosowałem na panią Grudzień a teraz zagłosuję na Rębka.
 
 
#36 Panie Radku...ruda_anka 2018-10-29 23:39
Panie Radosławie ps Wschód - pana żona nie byłaby dumna z pana. Proszę wykazać trochę więcej kultury. Doskonale wie Pan, że to nie w gestii marszałka jest ot tak rozdawać pieniądze wg uznania. Trzeba pisać porządne wnioski, wszytsko jest dokumentowane. Pan Jerzy do tej pory nie opublikował dokumentów wg których wszystko było podobno w porządku. Inni składający wnioski o te pieniądze je dostali pomimo, że byli z PiSu. Proszę nie siać zamętu. Pozdrawiam cieplutko i przesyłam Panu odrobinkę dobrej energii. Przyda się panu ;)
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.