Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 marca 2019 imieniny: Bogusława, Katarzyny

Mateusz Morawiecki w Radzyniu. To już jutro!

Michał Maliszewski   
piątek, 05 października 2018 11:36

Mateusz MorawieckiPremier Rządu Rzeczypospolitej Polskiej Mateusz Morawiecki odwiedzi Radzyń w sobotę 6. października.

Spotkanie z mieszkańcami odbędzie się na placu Wolności. 

Początek o godzinie 15.00.

Serdecznie zapraszamy!

 

Komentarze  

 
#21 MISKA RYŻUradzyn12 2018-10-06 07:52
Morawiecki kolejny raz minął się z prawdą. "Lepszy sort" obywateli naszego miasta nie zap..la za miskę ryżu. Przykład – córka Sieromskiego, córka Piekutowskiego, p.Sałata, p.Woźniak, p Wasak..i jeszcze kilku kolegów oraz sąsiadów /bliższych i dalszych/ "najlepszego" gospodarza miasta
p.RĘBKA.
 
 
#22 Jak możnamała14 2018-10-06 08:28
tak atakować Premiera Polski który podniósł ten kraj z kolan !Poukrywacie się za nicami jak szczury i perfidny atak.A otwórz przyłbicę jeden z drugim chamie nieokrzesany i przyjdź na spotkanie i wykrzycz to publicznie pseudo-bohaterze.Ten kto dzisiaj urządza kpiny z premiera jest zdrajcą Polski !
 
 
#23 RE: Mateusz Morawiecki w Radzyniu. To już jutro!kinga75 2018-10-06 08:31
Dużo tu bicia piany z emocji
Może i PIS zrobił coś dla Radzynia
Może więcej albo mniej niż mógł
Ale wdzięczności rolników
Na pewno nie zaskarbił
Mordując tysiące trzody
Pod obłudnym pretekstem ASF
I nie dając możliwości
Rodzimej indywidualnej
Produkcji żywności
Tylko obszarnikom
POsłusznym Brukseli
(Tak jak Moskwie kiedyś)
 
 
#24 mała BRAVO!!malesa 2018-10-06 10:50
Wspaniale opisane .ZDRAJCY !! SZUJE!!! ZŁODZIEJE!!!CIEKAWE CZY KTÓRYŚ W WAS LUB WASZEJ RODZINY NIE STAŁ W KOLEJCE ZA 500+ A TERAZ OBRZUCAĆ BŁOTEM RZĄD I PREMIERA POLSKI HAŃBA !!! POLSKA W KOŃCU OŻYŁA , TYLE LAT KRADLI ,SPRZEDAWALI I GRABILI NARÓD I DOBRO POLSKI !!! ZAPRASZAM NA SPOTA=KANIE Z PREMIEREM , !!
 
 
#25 do malesazjp 2018-10-06 11:03
Cytat:
ZDRAJCY !! SZUJE!!! ZŁODZIEJE!!
Przestań wyzywać i wrzeszczeć, bo ani Twoich wyzwisk, ani wrzasków nikt się nie przestraszy.
Masz odwagę, to wymień z imienia i nazwiska tych zdrajców i złodziei.

Premier Morawiecki był prezesem dużego banku. Zarobił miliony. Z czyjej kieszeni pochodziły te zarobione przez niego pieniądze? Czy nie od tych, którzy ciężko pracowali aby spłacić kredyty zaciągnięte w zarządzanym przez niego banku?
 
 
#26 do zjepmalesa 2018-10-06 12:24
Z twojej kieszeni poszły te pieniądze? A powiedz ile teraz dzięki Morawieckiemu wróciło kasy do budżetu Państwa , pierwszy raz od kilkunastu lat rząd wspomaga programami socjalnymi obywateli, mafia vatowska korupcje? Masz oczy ,uszy>? nie słuchaj Niemieckiej propagandy !! Przejrzyj na oczy chłopie!!Państwo Polskie zaczyna się rozwijać , gospodarka , spada bezrobocie! Ludzie macie oczy? Tylko krzyczą Ci co im stołki z spod (...) uciekły , albo im rodzinom.
 
 
#27 ja się wybierammelasa 2018-10-06 12:31
może będzie szansa jakąś posadkę dostać dobrze płatną, a może jakieś dofinansowanie w końcu rozdaje swoim znajomym miliony na lewo
 
 
#28 Do mała i nalesaradzyniak95 2018-10-06 13:05
To wam się chyba światu po(...)y bo jak chciałem napoczac konwersacje na Facebook to piszecie że się boicie. Ale pewnie prawdy że musicie się fake kontami tutaj ratowac
 
 
#29 do zjepa i radzyniak95mała14 2018-10-06 13:36
To wy jesteście zdrajcami Polski !!! zjep chciałeś po nazwiskach to podaj to samo powiem po nazwisku i czekam że podasz sprawę do sądu ZDRAJCO !
 
 
#30 Meritumradzyniak95 2018-10-06 13:44
Mów żebysmy się cieszyli bo chowany się za nickami.

Samemu chowaj się za nickiem , bój się pisaniem na Facebook i wyzywaj ludzi.

Ma ktoś kontakt do administracji ilwdzisiaj żeby taki typ ludzi banowali?
 
 
#31 DO MAŁA 14 i MALESAradzyn12 2018-10-06 13:56
Mała14 i malesa potraficie tylko obrażać uczciwych ludzi. Do waszych rozumków nie dociera że ludzie mogą posiadać honor i uczciwość. Napiszcie jakie koryta otrzymaliście od RĘBKA.
Dzisiaj idźcie po następną "MISKĘ RYŻU".
 
 
#32 radzyn12mała14 2018-10-06 14:04
następny zdrajca jeszcze śmie mówić o honorze
 
 
#33 do kosaKasiora 2018-10-06 15:37
Radzyń piękniej? Gdzie? Chodzi o tę kwiatki, wycięte drzewa czy pomalowaną ścianę pałacu? Czytałem ostatnio program obecnego burmistrza sprzed 4 lat i co...? Zrealizowane tylko 2 punkty - i to nie w całości. I Ty piszesz o tym, że miasto piękniej? Nie rozśmieszaj mnie.
 
 
#34 RE: Mateusz Morawiecki w Radzyniu. To już jutro!Mamisynek 2018-10-06 19:37
Jestem zawiedziony po dzisiejszej wizycie tylu krzykaczy przed wyborami się uaktywniło na naszym forum jak to co to kto nie zrobił itp itd a jak przyszło co do czego to ogonek podkulony żadnych okrzyków Konstytucja żadnych koszulek itp :(
 
 
#35 do mała14zjp 2018-10-06 19:43
Cytat:
To wy jesteście zdrajcami Polski !!! zjep
Mój nick to zjp. I proszę go w/w formie uzywać jak się do mnie zwracasz!
Cytat:
czekam że podasz sprawę do sądu ZDRAJCO !
Wymień z imienia i nazwiska tych zdrajców! Masz odwagę? Czy tylko puste wyzwiska nie wiadomo pod czyim adresem potrafisz rzucać "prawa i sprawiedliwa"?
 
 
#36 RE: Mateusz Morawiecki w Radzyniu. To już jutro!ferdynand1 2018-10-06 21:00
Maa14, malesa i inni zatrudnieni w UM. Złotouści a w główkach własny interes.Wtsyd i hańba.
 
 
#37 do malesazjp 2018-10-07 07:55
Cytat:
Z twojej kieszeni poszły te pieniądze?
Może mam Ci się jeszcze spowiadać czy miałem kredyt i w jakim banku? Wiesz skąd poszły te pieniądze na milionowe wypłaty dla Morawieckiego? Z kieszeni Polaków. I tego nie zakrzyczysz!
Cytat:
pierwszy raz od kilkunastu lat rząd wspomaga programami socjalnymi obywatel
Wiesz skąd pochodzą te pieniądze na programy socjalne? Pochodzą z kieszeni podatników. Programami socjalnymi powinni być objęci ci, którzy nie są w stanie zapracować na utrzymanie swoje i swoich rodzin, bo im zdrowie nie pozwala.
Po stokroć będzie lepiej jak państwo nie będzie zabierało obywatelom pieniędzy żeby im później część oddać. Jeżeli państwo stać na realizacje programów socjalnych, to oznacza to tylko tyle, że podatki są za wysokie.
Rola państwa jest tworzenie takich warunków aby obywatele mieli pracę czyli wędki, a nie gotowe upieczone ryby!
Programy socjalne w wydaniu PiS to promocja nieróbstwa, lenistwa i darmozjadów.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.