Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 18 czerwca 2019 imieniny: Elżbiety, Marka | 1456 - powstaje parafia św. Trójcy, w wyniku wystawienia dokumentu fundacyjnego parafii w Białce Niżnej, czyli Kozmimrynku przez biskupa krakowskiego Tomasza Strzempińskiego

SM DOM podłączona do PEC-u

Michał Maliszewski   
poniedziałek, 01 października 2018 07:00

Burmistrz Jerzy RębekPrzedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej dostarcza już ciepło do mieszkań na "Młodzieżówce". Taką informację przedstawił na ubiegłej sesji burmistrz Jerzy Rębek.

Oprócz tego pracownicy PEC-u zajmują się instalacją nowego, wydajnego pieca. - Trwają prace związane z budową nowego, czwartego pieca o mocy 2,5 megawata – mówił burmistrz. – Ten piec zapewni w stu procentach wszelkie potrzeby mieszkańców Radzynia i wszystkich obiektów, które są włączone do PEC-u. To wszystko przebiega za ścianami przedsiębiorstwa i tego nie widzimy, ale jest to duże przedsięwzięcie realizowane bardzo sprawnie. Cała inwestycja zostanie zakończona 12 grudnia br. Inwestycja realizowana jest za kwotę 1 miliona 805 tysięcy złotych netto – zakończył Jerzy Rębek.

Tematem poruszonym przez burmistrza było podłączenie nowych budynków do instalacji ciepłowniczej miasta. - PEC dostarcza już ciepło do Spółdzielni Mieszkaniowej DOM – rozpoczął. – Pan prezes, a nasz kolega radny może to potwierdzić. Wszystko odbyło się w sposób bardzo sprawny. Uważam, że ta inwestycja zapewni nam na wiele lat do przodu dostatek ciepła – powiedział burmistrz Rębek.

 

Komentarze  

 
#41 RE: SM DOM podłączona do PEC-uFleur 2018-10-02 11:54
DO DEMARIO
demario pisze: "Niech te szujki -zjp ,radzyniak 95 ,ikemar i reszta" po czym pisze: "na nic te wasze obraźliwe teksty" :lol: :lol: :lol: Osoba, która pisze o innych ludziach per "szujki" ma czelność używać określenia "obraźliwe teksty" HAHAHAHA Podwójna moralność - przykład podręcznikowy.
 
 
#42 Demario - MalesaKraków 2018-10-02 12:54
Czujesz, że ci się stołek chwieje, ucieka z pod tyłka. Wydajesz ostatkiem sił skowyt na forumowiczów. Zacznij pracować , za to ci Radzyniacy płacą.
 
 
#43 do demariozjp 2018-10-02 15:49
Cytat:
Nie bój sie!!! Jak PIS wygra wybory to nie stracisz pracy. A jeśli nawet to pracy jest teraz pełno wszędzie.
Drogi użytkowniku demario nie mierz innych swoją miarą. Jeżeli Ty masz poglądy na sprzedaż za stołek, to współczuję. Ja swoich nigdy nie sprzedałem za prywatne korzyści! Aczkolwiek przykładów takiej obłudy nie brakuje choćby wśród radnych mijającej kadencji!
Cytat:
Wiesz że masz nade mną przewagę i to wykorzystujesz.
Wiesz że sądy nie są demokratyczne i mnie nimi straszysz.
Sądy demokratyczne? Co Ty człowieku za bzdury wypisujesz? Sądy stoją na straży prawa. Jak ktoś jest winny, to jest winny i ponosi karę. Chyba coś ci się poplątało z jakimiś ludowymi trybunałami!
Cytat:
Ale to jeszcze rok albo 2 i skończą sie te wasze mafijne układy w sądach.
No i znowu się "zakiwałeś". Czyli Sąd sądem, a sprawiedliwość musi być po naszej stronie :P . Wtedy będziesz mógł bezkarnie wyzywać od kłamców i przestępców innych i włos z głowy Ci nie spadnie, bo to będą "sądy" takich jak Ty!
 
 
#44 Serial "Jerzy" odc. 3jerry rembeka 2018-10-02 15:59
Zamiana działek. 6 lat temu w celu uratowania spółki PKS SA (własność miasta) przeprowadzono restrukturyzację :), Żan Żil sprzedał absolutnie cały zbędny majątek, place, budynki, zostwiając tylko warsztat, i pokoje nad warsztatem dla dyrekcji.
Sprzedał również - wszystko bez przetargu, bo podobno nikt się do przetargu nie zgłosił, a na pewno nikt o nim nie wiedział - biurowiec/hotelowiec .

Burmistrz Jerzy wymyślił, że zrobi z niego mieszkania socjalne i zamienił budynek do komletnego remontu na działkę w centrum miasta. Były oczywiście wyceny, transakcja dokonana bez przetargu.
Wartość budynku - wg wyceny przy zamianie - 1.126.000 zł. Wartość adaptacji - wg kosztorysu - 2.161.000 zł. RAZEM: 3.387.000 zł
Powierzchnia użytkowa po remoncie - 787 m2.
po podzieleniu powyższych wychodzi 4.300 zł/m2
nawet po uwzględnieniu spodziewanej dotacji - 965.000 zł - wychodzi 3.000 zł/m2. I dalej są to mieszkania na Budowlanych - to jest ostatnia ulica w mieście, tereny przemysłowe, za obwodnicą, do centrum miasta blisko 4 km. Inne najdalsze bloki (Spomlek) 2 km.

Ciekawostka - remont wykonał przedsiębiorca, który tego budynku korzystnie się pozbył był.
aha, na budowlanych mieszkania w bloku obok "chodzą" po około 2.000 zł/m2, a za 3.000 zł/m2 są mieszkania w nowowybudowanym bloku na Konstytucji. W centrum. 300m od UM.

Radzyń nie jest dumny z Rębka.
 
 
#45 RE: SM DOM podłączona do PEC-udemario 2018-10-02 21:09
co tam frajerzy słychać?? Co tam z tą wszą aferą podsłuchową wyszło?
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.