Już niedługo
Zobacz wszystkie
Reklama

Komentarze
- Jazzowy dzień w Radzyniu Podlaskim – koncert i war...
"Gwiazdy" na festynie kosztowałyby krocie a ten koncert kosztuje miasto tylko prąd. Taka to różnica.
- szaramyszka - Sztuka inspiruje i wzbogaca – aukcja Art in House ...
Czasami niestety tak, ale spróbuję to naprawić
- Admin iledzisiaj.pl - Sztuka inspiruje i wzbogaca – aukcja Art in House ...
Czy jest wielkim problemem aby zdjęcia były pokazane chronologicznie
- 1410 - Jazzowy dzień w Radzyniu Podlaskim – koncert i war...
Prezydent Andrzej Duda potrafi śpiewać? Pewnych granic się nie przekracza.
- pioter - Jazzowy dzień w Radzyniu Podlaskim – koncert i war...
Zaproś PAD.Maiteczki w kropeczki będą gratis.
- bob
Zmiana dyrektora w Szkole Podstawowej nr 1 |
Michał Maliszewski | |||
piątek, 22 czerwca 2018 07:00 | |||
- W Szkole Podstawowej nr 1 konkurs został rozstrzygnięty ale nie po myśli jedynego kandydata, czyli pani dyrektor Danuty Bukryj-Pałki – powiedział Jerzy Rębek. - Obecnie burmistrz ma prawo i obowiązek powołać nowego dyrektora. Informuje państwa, że skierowałem pismo do Rady Pedagogicznej, gdzie poinformowałem jakie są moje zamierzenia, jakie plany, wręcz decyzje. Chodzi tutaj o kandydaturę pani Bożeny Płatek, obecnej jeszcze dyrektor Gimnazjum nr 1. W Szkole Podstawowej nr 2 konkurs został rozstrzygnięty stosunkiem 12 do 12 głosów dla obecnego i przyszłego dyrektora, którym jest Cezary Czarniak – mówił burmistrz.
|
Komentarze
Cytat: Ta pani przegrała najważniejszy "konkurs"! Rada Pedagogiczna SP1 w przytłaczającej większości ( 70& na nie)negatywnie zaopiniowała jej kandydaturę na dyrektora. Nauczyciele nie chcą po prostu pracować pod jej kierownictwem.
To bardzo źle wróży na przyszłość. Szkoła to instytucja, w której podmiotem powinny być uczniowie,dyrektor jest dla nauczycieli, a nauczyciele dla uczniów.
Okazuje się, że dyrektor ma być dla burmistrza, nauczyciele dla dyrektora, a uczniowie... uczniowie do szkoły przyjdą, bo przecież wyboru nie mają!
Działania w sferze wychowawczej, wokół nadania imienia szkole, wiele cennych inicjatyw i wreszcie wyniki w nauce Gimnazjum nr1 - stawiały je zawsze w czołówce w powiecie!
Opinia Rady Pedagogicznej jest wymogiem formalnym aby powierzyć stanowisko dyrektora. Opinia ta nie jest jednak wiążąca dla burmistrza. Może jej nie brać pod uwagę.
Niemniej negatywna opinia 70% członków Rady Pedagogicznej jest faktem i tego nie zmienisz. To jest ocena jaką wystawili nauczyciele SP1 kandydatce na dyrektora.