Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 26 maja 2019 imieniny: Filipa, Pauliny, Marianny - DZIEŃ MATKI

Wakacyjne „Kino pod chmurką” w Radzyniu - znamy wyniki!

Michał Maliszewski   
wtorek, 12 czerwca 2018 07:00

Karta do głosowania na fbRadzyński Ośrodek Kultury wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Radzynia organizuje wakacyjne „Kino pod chmurką”. Będzie to cykl plenerowych projekcji filmów, odbywających się przez dziesięć kolejnych czwartków. Rozpoczynamy 28 czerwca o godz. 21.00 (teren trawiasty od strony północnej Pałacu Potockich). Wstęp wolny.

Każdy mieszkaniec Radzynia mógł wziąć udział w głosowaniu na filmy, które chciałby obejrzeć. – Przygotowaliśmy 25 propozycji podzielonych na 5 kategorii: „Kino dla zakochanych”, „Kino nie tylko dla najmłodszych”, „Kino mocnych wrażeń”, „Kino dla ducha” i „Kino na dobry humor”.

- Chcieliśmy, by to mieszkańcy Radzynia mieli wpływ na to, jaki filmy zostaną wyświetlone – powiedział nam Robert Mazurek, dyrektor ROK. Głosować można było na trzy sposoby – mailowo, za pośrednictwem Facebooka i z wykorzystaniem kuponów wydrukowanych w Biuletynie Informacyjnym Miasta Radzyń. – Jak się okazało plebiscyt cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. W głosowaniu oddano ponad 1,5 tys. głosów, co naprawdę może cieszyć – dodaje Robert Mazurek.

Projekcje będą miały charakter bezpłatny. Jednak dla podniesienia komfortu oglądania każdy będzie mógł wynająć sobie leżak (cena 5 zł). Ponadto można przynieść ze sobą krzesełko, taboret, karimatę, materac bądź koc. Na pewno dla wszystkich znajdzie się miejsce. W przypadku złej pogody projekcje zostaną przeniesione do sali kinowej Radzyńskiego Ośrodka Kultury.

Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram wakacyjnego „Kina pod chmurką”.

28 czerwca 2018 r.

gang wiewiora

KINO NIE TYLKO DLA NAJMŁODSZYCH

Wygnany z parku do miasta Wiewiór organizuje ekipę do obrabowania spiżarni z orzechami.

5 lipca 2018 r.

slaba plec

KINO DLA ZAKOCHANYCH

Po wyrzuceniu z pracy Zośka postanawia zemścić się na szefie oraz znaleźć miłość.

12 lipca 2018 r.

sprawa chrystusa

KINO DLA DUCHA

Dziennikarz śledczy, po tym jak jego żona niespodziewanie z ateizmu przeszła na chrześcijaństwo, postanawia udowodnić brak istnienia Boga.

19 lipca 2018 r.

last vegas

KINO NA DOBRY HUMOR

Czterech przyjaciół po sześćdziesiątce jedzie do Las Vegas, by zaszaleć na imprezie kawalerskiej jedynego, który pozostał jeszcze wolny.

26 lipca 2018 r.

byly sobie czlowieki

KINO NIE TYLKO DLA NAJMŁODSZYCH

Małpolud Edward niefortunnie łamie przednią łapę. Aby przeżyć, musi się usamodzielnić i nauczyć chodzić na dwóch nogach.

2 sierpnia 2018 r.

miasto 44

KINO MOCNYCH WRAŻEŃ

Miłość dwojga młodych ludzi zostaje wystawiona na próbę, gdy 1 sierpnia 1944 wybucha Powstanie Warszawskie.

9 sierpnia 2018 r.

wciaz ja kocham

KINO DLA ZAKOCHANYCH

John i Savannah, choć z różnych światów, zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Wkrótce rozdzieli ich wojna.

16 sierpnia 2018 r.

bog nie umarl 2

KINO DLA DUCHA

Gdy nauczycielka historii chce otwarcie mówić o Jezusie w swojej klasie, staje za to przed sądem, co może kosztować ją karierę, o której zawsze marzyła.

23 sierpnia 2018 r.

przelecz ocalonych

KINO MOCNYCH WRAŻEŃ

Schyłek II wojny światowej. Podczas krwawej bitwy o Okinawę amerykański sanitariusz odmawia noszenia broni i zabijania z powodów moralnych.

30 sierpnia 2018 r.

co ty wiesz o swoim dziadku

KINO NA DOBRY HUMOR

Mający niebawem się ożenić Jason zabiera swojego dziadka na przejażdżkę po Florydzie.