Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 16 stycznia 2019 imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard

Weź udział w konkursie plastycznym „Podróż moich marzeń”

Michał Maliszewski   
wtorek, 15 maja 2018 06:00

Konkurs!Radzyńskie Stowarzyszenie „Podróżnik”, Radzyński Ośrodek Kultury oraz Szkolne Koło Krajoznawczo-Turystyczne PTTK nr 21 przy I LO w Radzyniu Podlaskim zapraszają dzieci i młodzież ze szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym „Podróż moich marzeń”.

Konkurs jest organizowanych w ramach 24. edycji „Radzyńskich Spotkań z Podróżnikami”, której gościem będzie 11-letni podróżnik i bloger, Szymon Radzimierski. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszej pracy plastycznej prezentującej podróż marzeń. Nieważne czy będzie to pokazanie wycieczki za miasto, wyjazdu do babci na wieś, objazdowej podróży po Polsce czy wielkiej wyprawy w egzotyczne kraje. Najważniejsze, aby w ciekawy sposób pokazać wymarzoną podróż.

SzymonKonkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci w wieku 6-9 lat (I-III klasa) oraz dzieci w wieku 10-14 lat (IV-VII klasa). Prace konkursowe w formacie A3 mogą być wykonane w dowolnej technice rysunkowej, malarskiej lub graficznej.

Prace konkursowe należy przesłać lub dostarczyć osobiście do Radzyńskiego Ośrodka Kultury (ul. Jana Pawła II 4, 21-300 Radzyń Podlaski) w nieprzekraczalnym terminie do piątku 25 maja 2018 r. Dodatkowe informacje związane z konkursem można uzyskać w Radzyńskim Ośrodku Kultury, na stronie internetowej www.podroznik-radzyn.pl bądź pod nr tel. 606-234-320 – Robert Mazurek.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w niedzielę 3 czerwca o godz. 15.00 w Szkole Podstawowej nr 1 w Radzyniu Podlaskim (ul. Jana Pawła II 25) po spotkaniu z 11-letnim podróżnikiem Szymonem Radzimierskim. Podsumowaniu konkursu będzie towarzyszyła pokonkursowa wystawa prac.

Plakat

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.