
Komentarze
- Opłaty za śmieci muszą się równać z kosztami
Z jednej strony masz rację, ale z drugiej strony taki tryb prowadzi do wielu problemów ze zdrowiem. ...
- for_sale - Opłaty za śmieci muszą się równać z kosztami
Komu chce się ślęczeć nad garami? Kupi sobie taki singiel gotowe żarcia i macie wzrosty we wszystkim...
- pioter - Opłaty za śmieci muszą się równać z kosztami
Niektóre miasta odchodzą od plastikowych worków na śmieci i nie odbierają frakcji zielonej, która je...
- radzyniak13 - Opłaty za śmieci muszą się równać z kosztami
Wydaje mi się, że liczba 2 tys. osób (12 tys. zgłoszonych / 14 tys. mieszkańców), które nie są zgłos...
- for_sale - Konferencja Pamięć jest naszym obowiązkiem
https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-sad-wstrzymuje-przesluchania-netanjahu-premier-izraela-unika,n...
- pioter
Kolejna przegrana sprawa w sądzie. 3,5 miliona na renowację pałacu nie trafi do miejskiego budżetu |
Michał Maliszewski | |||
wtorek, 27 marca 2018 08:00 | |||
Przypominamy, że wniosek złożony przez miasto nie spełniał wymogów formalnych. Kryterium, które nie zostało dopełnione to warunek przeznaczenia 80% powierzchni budynku na cele kulturalne. Za to dofinansowanie burmistrz planował wyremontować: skrzydło zachodnie pałacu Potockich, korpus główny z alkierzami oraz skrzydło wschodnie z wieżą. Niestety odwołanie się od decyzji zarządu województwa lubelskiego do WSA nie zakończyło się pomyślnie dla Radzynia Podlaskiego. - Kancelaria zajmująca się sprawą (Brysiewicz&Wspólnicy) wystąpiła już do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Lublinie o pisemne uzasadnienie wyroku, a po jego otrzymaniu przygotuje skargę do Naczelnego Sądu Administracyjnego - odpowiedziała nam Anna Wasak, rzecznik UM.
|
Komentarze
Władzo a kiedy zajmiecie się remontem Stadionu Miejskiego oraz innymi inwestycjami? Gdzie jest Skatepark i siłownia na świeżym powietrzu?
Przedłużenia ul.Chmielowskiego też narazie nie widać...
Nie byłem i nie jestem żadnym partyjniakiem oraz nie szukałem i nie szukam żadnej posady, bo mam swój biznes. Dziękuję za uwagę
A co do remontow- przedłużenie Chmielowskiego ?? Brawo , tą ścieżkę lepiej zrobić normalna niż ulice ( dla przypomnienia- tam jest przedszkole)
Sitkowskiego miała być dawno wyremontowana jak i kilka innych ulic.
Jak i równiez renowacja parku ( ścieżki zrobione normalnie a nie dziura na dziurze) się przyda. Środki były , zostały przesunięte na remont ulicy o której możemy marzyć bo GDDKIA zabrania na ten moment
Patrząc na większość komentarzy i postaw wcale się nie dziwię.