
Komentarze
- Rusza przebudowa ul. Chmielowskiego
Do Iranu demokracja wkracza a raczej płynie. Zanim przypłynie to jest możliwa opcja jednej salwy. Do...
- pioter - Rusza przebudowa ul. Chmielowskiego
obecnej ekipy. Bo poza tym to tylko tzw. "bicie piany". Czy mi się wydaje, czy jakieś święto szykowa...
- zimny - Wesprzyj zbiórkę na sztandar szkoły!
Zbiórka na sztandar szkoły ale ukraińskie flagi na szkołach i urzędach wieszali za publiczne pieniąd...
- Kamx - Rusza przebudowa ul. Chmielowskiego
Dziękuję
- niepokorny - W radzyńskim parku będzie fontanna
A Eurokołchoz da kasę na to wszystko? Czy tylko z naszych podatków?
- kinga75
Skrzydło wschodnie pałacu Potockich po remoncie |
Michał Maliszewski | |||
piątek, 15 grudnia 2017 07:00 | |||
Mimo problemów z niedotrzymywaniem terminu wykonania okien przez stolarza udało się zakończyć prace nad tą częścią pałacu jeszcze w tym roku. Ostatnim elementem prac był montaż drzwi wejściowych. Podczas fotografowania efektu końcowego robót zaczepił nas mieszkaniec, który pochwalił działania firmy budowlanej, jednak zaznaczył, że widoczna różnica między starym wyglądem, a nowym mocno kłuje w oczy i trzeba rozpocząć remont kolejnych elementów tego obiektu. Czekamy na dalsze prace przy radzyńskim pałacu. Jest to tylko namiastka tego, co jeszcze trzeba przy radzyńskiej perle wykonać.
|
Komentarze
ktoś nie zmienił czasu na zimowy
Czyż podobne korzyści nie byłyby udziałem mieszkańców gdyby pałac pozostał w rękach Skarbu Państwa lub trafił w ręce prywatne? W pierwszym przypadku remonty mogłyby być finansowane w 100% z budżetu centralnego, w drugim z prywatnej kieszeni.
Teraz wydano prawie 100 000zł. Ale w kolejce czeka jeszcze kolejny pawilon, całe skrzydło wschodnie, całe zachodnie i połowa północnego. A to już pochłonie miliony z budżetu Miasta.
Trochę droga będzie ta satysfakcja mieszkańców!