Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 20 września 2018 imieniny: Faustyny, Filipiny

Już niedługo

REPERTUAR KINA
REPERTUAR KINA "ORANŻERIA" 21.-23.09.2018, 21.09.2018
takes place in
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Po minionym weekendzie 9-ciu osobom odebrano uprawnienia do prowadzenia pojazdów

Michał Maliszewski   
poniedziałek, 09 października 2017 21:42

Zdjęcie z wideorejestratoraW miniony weekend policjanci zatrzymali na terenie powiatu radzyńskiego uprawnienia dziewięciu kierującym, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.

W piątek policjanci ujawnili trzech kierujący, którzy niestosowali się do obowiązujących przepisów. W miejscowości Wohyń na ul. Branickiej kierujący samochodem marki Ford Transit przekroczył dopuszczalną prędkości o 52 km/h, w tej samej miejscowości na ul. Kopińskiej kierujący pojazdem marki Audi przekroczył dopuszczalną prędkości o 51 km/h. Obaj kierujący są mieszkańcami powiatu parczewskiego. Kolejny kierowca naruszający przepisy ruchu drogowego został zatrzymany w miejscowości Bezwola Stara Wieś. Tu kierujący samochodem marki Audi przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym o 54 km/h.

Wczoraj policjanci radzyńskiej drogówki realizując zadania wynikające z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa ujawnili 6 kierujących, którzy pomimo obowiązujących przepisów przekroczyli dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym. Funkcjonariusze patrolujący drogę K-19 w miejscowości Turów ujawnili 4 kierujących którzy przekroczyli prędkość o 58, 59, 61 i 65 km/h. Następne przekroczenie prędkość ujawnili w miejscowości Biała na drodze K-19. Tu kierujący pojazdem marki Mercedes przekroczył prędkość o 61 km/h.

Rekordzistą okazał się 26-letni mieszkaniec gminy Łosice, który zatrzymany został do kontroli drogowej w miejscowości Żakowola Radzyńska na drodze K-19. Mężczyzna kierując samochodem osobowym marki Audi A6, jechał w terenie zabudowanym z prędkością 122 km/h.

Wszyscy kierujący utracili prawo jazdy na okres 3 miesięcy, a także ukarani zostali mandatami karnymi. Poczynania kierowców ujawnione zostały za pomocą radiowozu nieoznakowanego wyposażonego w  videorejestrator.

Apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie rozsądku na drodze i jazdę zgodną z przepisami. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość to ciągle główna przyczyna wypadków drogowych. Jadąc za szybko ryzykujemy życie i zdrowie swoje oraz innych uczestników ruchu drogowego.

Zdjęcie z wideorejestratora

 

Komentarze  

 
#1 RE: Po minionym weekendzie 9-ciu osobom odebrano uprawnienia do prowadzenia pojazdówac2014 2017-10-09 23:29
Litości ... 99 % kierowców jeździ niezgodnie z przepisami. Dotyczy również policjantów na i po służbie.
 
 
#2 do ac2014kylo79 2017-10-10 10:19
Ale nie każdy zapier...a w zabudowanym ponad 100 km/h. Jak dla mnie decyzja o zabieraniu prawka na 3 miesiące za to jest dobra
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.