Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 1 czerwca 2020 imieniny: Jakuba, Konrada - DZIEŃ DZIECKA

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Tchórzew. Wypadek na K19

Oficer prasowy KPP Radzyń Podlaski Piotr Mucha   
wtorek, 04 lipca 2017 10:20

Wypadek z udziałem dwóch autRadzyńscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po południu w miejscowości Tchórzew na drodze K-19.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy radzyńskiej drogówki wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi, 40-letni mieszkaniec gminy Czemierniki, poruszał się od strony miejscowości Kock z zamiarem zjechania na zatoczkę autobusową znajdującą się po lewej stronie drogi K-19. Wykonując manewr skrętu w lewo nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Skodą 45-letniemu mieszkańcowi Lublina, który jechał od strony Radzynia Podlaskiego.

Kierujący obu pojazdów trafili do szpitala. Z obrażeniami ciała do szpitala zostali również przetransportowani pasażerowie Audi w wieku 7, 9 i 13 lat. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzona przez policjantów badanie.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Wypadek z udziałem dwóch aut

 

Komentarze  

 
#1 RE: Tchórzew. Wypadek na K19natalia.furtak1 2017-07-04 22:06
Uważajcie na tych sprzedających grzyby i jagody. Uważajcie szczególnie na Prezesa Rondo kierującego ruchem drogowym w kamizelce odblaskowej... Pozdro Ludzie. Szanujcie się i uważajcie na piratów drogowych
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.