Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 18 października 2019 imieniny: Juliana, Łukasza, Bogumiła

Już niedługo

Luz Band na Manhatanie image
Luz Band na Manhatanie, 26.10.2019, 20:00, Restauracja MANHATAN
takes place in
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Zachowajcie ostrożność! Uważajcie na dzikie zwierzęta na drodze

Oficer prasowy KPP Radzyń Podlaski Piotr Mucha   
poniedziałek, 03 lipca 2017 12:45

Auto po zderzeniuNa naszych drogach kolizje ze zwierzętami nie należą do rzadkości. Kolizja samochodu z pojawiającym się nieoczekiwanie zwierzęciem na drodze może mieć poważne skutki. 

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę około godziny 1:30 w miejscowości Bezwola na drodze K-63. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi, 26-letni obywatel Ukrainy chcąc uniknąć zderzenia z łosiem zjechał do przydrożnego rowu uderzając w drzewo. Z relacji kierującego wynikało, że zwierzę wtargnęło na jezdnię, z kompleksu leśnego, wprost przed jadące auto. Kierujący Audi trafił do szpitala, gdzie po udzieleniu pomocy medycznej opuścił placówkę medyczną. Skończyło się na ogólnych potłuczeniach.

Apelujemy do kierowców o wzmożoną czujność na drodze! Kolizja z dzikiem, sarną czy łosiem może zakończyć się tragicznie, a na pewno kosztowną naprawą samochodu. Dbajmy o bezpieczeństwo na drodze i nie lekceważmy znaków ostrzegających przed zwierzętami leśnymi.

Po zderzeniu

 

Komentarze  

 
#1 RE: Zachowajcie ostrożność! Uważajcie na dzikie zwierzęta na drodzeOstryZenek 2017-07-03 15:29
A czy juz wiadomo moze co wyskoczylo temu mlodemu Holowczycowi ktory jakis tydzien temu zatrzymal sie na Luxie przy ul.Warszawskiej?
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.