Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 20 lutego 2026 imieniny: Leona, Ludomira

Już niedługo

Luty w ROK image
Luty w ROK, 28.02.2027, Radzyński Ośrodek Kultury
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Radzyń Podl.: Pijany kierowca zderzył się z busem

Michał Maliszewski   
wtorek, 06 października 2015 10:41

Na miejscu wypadkuRadzyńscy policjanci ustalają szczegóły wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj około godz. 14:30 w miejscowości Sętki.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Opel, 60-letni mieszkaniec gm. Borki, doprowadził do zderzenia z autobusem. Mężczyzna wyjechał wprost pod koła jadącego drogą główną busa, przewożącego dzieci. W chwili zdarzenia 60-latek był pijany. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Policjanci zatrzymali mężczyźnie uprawnienia do kierowania. Autobusem kierował 54-letni mieszkaniec gm. Borki. Mężczyzna był trzeźwy, co potwierdziło przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie.

W wyniku zdarzenia do szpitala przewiezionych zostało dwoje dzieci, pasażerów autobusu w wieku 13-14 lat.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia apelując o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Pamiętajmy, że kierowanie pojazdem to także odpowiedzialność za przewożone osoby i innych uczestników ruchu. Wyruszając w drogę pamiętaj, że należy być wypoczętym i trzeźwym.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
S
niedziela, 08 lutego 2026
noimage
zlecę
piątek, 13 lutego 2026