Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 19 lutego 2026 imieniny: Arnolda, Konrada

Już niedługo

Luty w ROK image
Luty w ROK, 28.02.2027, Radzyński Ośrodek Kultury
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Żakowola. Zderzenie czterech pojazdów

Michał Maliszewski   
piątek, 14 sierpnia 2015 11:23

Karambol na K19Radzyńscy policjanci ustalają szczegóły wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po godz. 14:00 na krajowej 19-ce w miejscowości Żakowola Radzyńska.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki Renault Magnum uderzył w stojące pojazdy, które zatrzymały się na skrzyżowaniu, umożliwiając skręt w lewo ciągnikowi rolniczemu. Cysterna, którą kierował 37- letni mieszkaniec powiatu lubartowskiego uderzyła bezpośrednio w samochód marki Seat, ciągnący lawetę. Autem kierował 44-letni mieszkaniec gminy Borki. Siła uderzenia była tak duża, że seat przesunął się uderzając w stojący przed nim samochód marki Mazda, którym kierował 50-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Ten natomiast w przyczepę samozbierającą ciągnika rolniczego.

Ciągnikiem kierowała 29-letnia mieszkanka gm. Kąkolewnica. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznała pasażerka mazdy. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności wypadku apelując o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

multitool zawory
multitool zawory
niedziela, 15 lutego 2026
noimage
Pracownik budowlany
wtorek, 10 lutego 2026