Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 czerwca 2026 imieniny: Pauliny, Tomasza

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Radzyń Podlaski. Miał 2 promile - wsiadł za kierownicę..

Mariusz Szczygieł   
piątek, 15 maja 2015 16:49

Karetka pogotowia zabiera poszkodowanegoMieszkańcy ulicy Podlaskiej w Radzyniu myśleli, że w nocy nasze miasto nawiedzi burza.

Około 20:40 w czwartek 14 maja br. huk wywołało jednak nie wyładowanie atmosferyczne, a uderzenie samochodu w bramę jednej z posesji przy ich ulicy.

To prowadzone przez 45-letniego kierowcę volvo zjechało na pobocze drogi i zakończyło swoją drogę w ogrodzeniu. Mężczyznę przewieziono karetką pogotowia do szpitala, poddano go tam również badaniu trzeźwości. Ponad 2 promile alkoholu w organizmie - to wynik badania... Na szczęście jechał w samochodzie sam... 

150514-podlaska-2150514-podlaska-3150514-podlaska-4150514-podlaska-5

 

Komentarze  

 
#1 nocne eskapadybolo2 2015-05-15 18:24
;-) Zapewne zabrakło jeszcze flaszki i trzeba było skoczyć do NOCNEGO tylko biedak NIE dojechał. ;-)
 
 
#2 RE: Radzyń Podlaski. Miał 2 promile - wsiadł za kierownicę..migotka 2015-05-16 22:07
To jechało mąłżeństwo,i już prawie byli w domu,a że wylądowali u sąsiadów na płocie to już inna sprawa!
;-)
 
 
#3 Nic sie nie stałofor_sale 2015-05-17 18:53
W drodze do domu wpadli do sąsiadów. Nic nadzwyczajnego. Po prostu była to niezapowiedziana wizyta.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Latarka taktyczna Sofirn
Latarka taktyczna Sofirn
poniedziałek, 15 czerwca 2026
sprzedam
sprzedam
wtorek, 09 czerwca 2026
noimage
Kupię garaż
niedziela, 14 czerwca 2026