Już niedługo
Zobacz wszystkie
Reklama

Komentarze
- Z czego składa się opłata za śmieci
dawno temu jak wprowadzano segregację odpadów zapewniano że owszem to dodatkowa praca dla kazdego z ...
- winiek8 - Z czego składa się opłata za śmieci
mysle ze ten artykul( ni z gruszki ni z pietruszki) ma nas radzyniakow przygotowac na kolejna podwyz...
- daisy62 - Z czego składa się opłata za śmieci
Tych podwyżek śmieciowych ludzie wam nie zapomną! Zapłacimy je z nawiązką podczas wyborów! Pozdrawia...
- ardor - W Radzyniu Podlaskim powstał Różowy Patrol Gliss
Nie zaleca się mammografii a badanie organoleptyczne, im częściej tym lepiej.
- pioter - W Radzyniu Podlaskim powstał Różowy Patrol Gliss
Czy zaleca się mammografię jako dobry sposób profilaktyki bo niektórzy wręcz mówią że pobudza powsta...
- kinga75
Radzyń. Kolizja z udziałem motoroweru na skrzyżowaniu |
Michał Maliszewski | |||
wtorek, 13 maja 2014 18:47 | |||
Do szpitala przewieziony został kierowca jednośladu. Na szczęście jego obrażenia okazały się niegroźne i jeszcze tego samego dnia opuścił szpital.
|
Komentarze
Jednak zanim to napisałem, cztery razy sie zastanowiłem, czy aby przypadkiem pan Redaktor się nie pomylił co do wieku sprawcy (bo często mu się zdarzają pomyłki).
Ale cały czas widać że jednak ludzie w pewnym weku nie powinni jeździć samochodem.
Ty się tam za bardzo nie szokuj. Zaraz zobaczysz kto będzie siedzieć za kierownicą TIRa i autobusów.
Młodzi raczej nie mają problemów ze zdrowiem, wzrokiem, refleksem itp. A starsi no cóż.
Dlatego częstsze badanie starszych ludzi może rozwiązać tę część wypadków, zaś wypadki powodowane przez młodzież nie mają tak prostego rozwiązania.
@skuter6 mam nadzieję że wiesz, ze jeśli każdy jeździłby przepisowo to nie byłoby wypadków ( i nie chodzi mi tylko o prędkość).
A może to zarządca tak umiejscowił to przejście , że nie ma innej możliwości , może najpierw sprawdź . Tobie o ile pamiętam nie przeszkadza podwójna ciągła do wyprzedzania/ temat wypadku przy skarbówce/ , więc trochę się pośpieszyłeś z krytyką innych.Co do wieku , to jest jakaś przesłanka , ale skoro zdecydowana większość wypadków ma inne źródła , to należy się na nich skupić , właśnie na przestrzeganiu przepisów i kulturze na drodze . Odrębny temat , to fakt , że wiele przepisów jest martwych , niejasnych lub wręcz szkodliwych z punktu widzenia płynności ruchu na drogach , to akurat zawdzięczamy ustawodawcy .Niezależnie od wieku najważniejsza jest rozwaga i zdrowy rozsądek a wypadki zdarzają się zawsze ,wszyscy jesteśmy ludźmi , oceniajmy ni9kogo pochopnie .
"...oceniajmy ni9kogo pochopnie ". sory pomyłka w pisaniu , miało być "nie oceniajmy nikogo pochopnie"
Ten przedział wiekowy powoduje wypadki wyłącznie z głupoty. Jednak kierowców z tego końcowego przedziału(że to tak nazwę)nie posądziłbym o głupotę,lecz o stan zdrowia i w szczególności wzroku.Cytuję małpawczerwonym:
Znajdz mi takie miejsce w radzyniu gdzie przejscie jest conajnmiej 3 metry od linii zatrzymania.