Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 czerwca 2026 imieniny: Pauliny, Tomasza

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Radzyń. Właściciele lokalu posiadali nielegalne automaty

Michał Maliszewski   
piątek, 11 kwietnia 2014 17:38

Policja przy automatach do gierJak poinformowała nas rzecznik KPP Barbara Salczyńska, policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego ujawnili nielegalne automaty do gier hazardowych.

W trakcie wykonywania czynności służbowych radzyńscy kryminalni ustalili, że w jednym z lokali na terenie Radzynia Podlaskiego, znajdują się nielegalne urządzenia, które służą do prowadzenia gier hazardowych. Wczoraj po południu funkcjonariusze radzyńskiej policji i Urzędu Celnego w Białej Podlaskiej wspólnie zweryfikowali tą informację. W trakcie prowadzonych czynności zabezpieczyli 5 automatów służących do gier hazardowych wbrew obowiązującym przepisom. Na miejscu funkcjonariusze wykonali szereg czynności, które pozwolą wyjaśnić wszystkie okoliczności zdarzenia.

Urządzanie i prowadzenie gier wbrew przepisom ustawy zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Komentarze  

 
#1 RE: Radzyń. Właściciele lokalu posiadali nielegalne automaty do gierniepokorny 2014-04-12 09:56
pójdą siedzieć! a bonzowie afer hazardowych i innych zarobią krocie i dostaną ordery.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

rÄkawiczki sportowe L
rękawiczki sportowe L
poniedziałek, 15 czerwca 2026
noimage
Sprzedam kabinę prysznicową
sobota, 20 czerwca 2026
noimage
Kupię betoniarke
niedziela, 14 czerwca 2026