Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 6 marca 2026 imieniny: Róży, Wiktora | Urodziny iledzisiaj.pl

Już niedługo

Luty w ROK image
Luty w ROK, 28.02.2027, Radzyński Ośrodek Kultury
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Sitno. Wjechał do rowu i uderzył w drzewo

Michał Maliszewski   
poniedziałek, 10 marca 2014 16:09

Wypadek w miejscowości SitnoDo wypadku doszło dzisiaj przed godz. 3.00 nad ranem, na drodze krajowej K19, w miejscowości Sitno.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Opel, 18- letni mieszkaniec pow. łęczyńskiego, jadąc w stronę Lublina zjechał na prawe pobocze. Auto uderzyło w przydrożne drzewo i zsunęło się na sąsiadującą z drogą łąkę.

W wyniku wypadku zarówno kierujący oraz podróżujący z nim 18-letni pasażer doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do radzyńskiego szpitala. W chwili zdarzenia mężczyzna był trzeźwy, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było zaśnięcie kierującego.

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Wyruszając w drogę pamiętaj, że należy być wypoczętym i trzeźwym, oraz sprawdzić stan techniczny pojazdu.

Wypadek w miejscowości Sitno

Informacja zaczerpnięta ze strony lubelska.policja.gov.pl

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Tv 32 cale
środa, 25 lutego 2026
noimage
Zabytkowa skrzynia
wtorek, 03 marca 2026
noimage
Usługi hydrauliczne
piątek, 27 lutego 2026