Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 24 kwietnia 2025 imieniny: Erwina, Horacego

Już niedługo


"Dworskie Opowieści" - Aukcja w Pałacu Potockich w Radzyniu Podlaskim, 10.05.2025, 18:00, PAŁAC POTOCKICH
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Tchórzew. Jechał ciężarówką w stanie nietrzeźwości

Michał Maliszewski   
środa, 18 grudnia 2013 18:16

AlkomatWczoraj zarzuty usłyszał 34- letni Rosjanin, który w miejscowości Tchórzew kierował samochodem ciężarowym wraz z naczepą znajdując się w stanie nietrzeźwości.

Około godz. 7.30 do kontroli drogowej został zatrzymany kierujący samochodem ciężarowym. Policjanci poddali go badaniu trzeźwości, po czym okazało się, że zatrzymany kierowca, ma około promil alkoholu w organizmie. W takim stanie kierował samochodem ciężarowym marki Man wraz z naczepą. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia, natomiast samochód, którym podróżował został zabezpieczony.

Kiedy 34-latek wytrzeźwiał usłyszał zarzut jazdy pod wpływem alkoholu. Mężczyzna przyznał się do winy i dobrowolnie poddał się karze.

Kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Informacja zaczerpnięta ze strony internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie

 

Komentarze  

 
#1 Jaką dostał karę?uppage 2013-12-18 23:01
Mam nadzieję, że obywatel Rosji dostał "pouczenie" i gorliwość radzyńskiego prokuratora nie doprowadzi do wojny z Rosją. Kara dwóch lat więzienia mogłaby się nie spodobać Putinowi.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
MTZ Belarus
wtorek, 22 kwietnia 2025