Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 czerwca 2026 imieniny: Pauliny, Tomasza

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Próbowali ukraść samochód. Skończyli w areszcie

Mariusz Szczygieł   
czwartek, 29 marca 2012 13:29

Kradzież samochoduNoc w policyjnym areszcie spędzili dwaj mieszkańcy gminy Kąkolewnica, którzy wczoraj próbowali dokonać kradzieży samochodu w Żakowoli Radzyńskiej.

Policję o zdarzeniu poinformował właściciel samochodu. Mężczyzna przebywał w domu, kiedy usłyszał dobiegający z zewnątrz hałas. Wyszedł na posesję i zauważył dwóch mężczyzn, którzy próbowali ukraść jego samochód. Spłoszeni rabusie uciekli. Właściciel samochodu ruszył w pościg, po kilkuset metrach dogonił ich i zatrzymał samochód. Kiedy próbował zatrzymać mężczyzn jeden z nich zaatakował go. Poszkodowany wezwał policję, która kilkanaście minut później ustaliła sprawców. Okazali się nimi 22 i 17-letni mieszkańcy gminy Kąkolewnica. Obydwaj byli pod wpływem alkoholu.

Badanie stanu trzeźwości wykazało prawie 2 promile alkoholu w organizmie 22-latka i blisko promil w organizmie młodszego. Jak się później okazało, sprawcy chcieli ukraść z posesji w Żakowoli nie tylko samochód. Wcześniej przygotowali już przewód elektryczny i elementy metalowe o łącznej wartości około 150 zł.

Mężczyźni zostali zatrzymani do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. Za swoje czyny odpowiedzą przez sądem. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

źródło: Policja Radzyń Podlaski

 

Komentarze  

 
#1 bez komentarzaMESJASZ_999 2012-03-29 17:46
i po co to pic jak sie po alkoholu robi glupoty, po zilesku napewno by im sie krasc nie chcialo
 
 
#2 RE: Próbowali ukraść samochód. Skończyli w areszcieFilipek 2012-03-29 18:35
Święte słowa! LEPIEJ ZAJARAĆ NIĆ PIĆ:DD
 
 
#3 RE: Próbowali ukraść samochód. Skończyli w areszciedala 2012-03-29 18:58
no ja rowniez mysle ze by im sie nie chcialo:D
 
 
#4 RE: Próbowali ukraść samochód. Skończyli w areszcieznachor 2012-03-29 21:02
Sadzić! Palić! Zalegalizować! ;D
 
 
#5 RE: Próbowali ukraść samochód. Skończyli w areszciekamol 2012-03-30 07:21
Synu, znowu, chłystki siedzą za listki.
A w statystykach rośnie skuteczność policji. Trwa obława, we wszystkich miast dzielnicach. W przepełnionych celach i więziennych kaplicach....
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

nakÅadka na siodeÅko
nakładka na siodełko
poniedziałek, 15 czerwca 2026
noimage
USŁUGI BRUKARSKIE
niedziela, 14 czerwca 2026
Rower Btwin 24 cale
Rower Btwin 24 cale
niedziela, 21 czerwca 2026