Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 13 sierpnia 2025 imieniny: Diana, Hipolit, Maksym

Już niedługo

Sierpnień 2025 image
Sierpnień 2025, 31.08.2025, Radzyński Ośrodek Kultury
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Akcja ZNICZ 2011 rozpoczęta

piątek, 28 października 2011 14:14

Akcja ZNICZ 2011W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych, od dzisiaj (28.10) rusza policyjna akcja ZNICZ 2011.

Na wszystkich drogach krajowych, dojazdowych i w okolicach cmentarzy odczujemy wzmożone partole policji. Funkcjonariusze zwracać będą szczególną uwagę na nadmierną prędkość kierowców oraz na ich trzeźwość.

Celem akcji jest zapewnienie bezpieczeństwa ruchu w rejonach cmentarzy, na drogach dojazdowych do nich oraz na głównych ciągach komunikacyjnych.

Największym problemem dni świątecznych jest natężony ruch na drogach i chęć jak najszybszego dojechania do wyznaczonego celu.

Pamiętajmy o tym, że w pobliżu cmentarzy mogą zajść zmiany w organizacji ruchu i mogą występować spore utrudnienia spowodowane dużą liczbą samochodów czy też pieszych, którzy często przechodzą w niedozwolonych miejscach.

Akcja zakończy się w środę rano.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.