Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 czerwca 2026 imieniny: Pauliny, Tomasza

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Wohyń. Kierował pod wpływem alkoholu, a potem próbował się wykupić

Mariusz Szczygieł   
czwartek, 21 kwietnia 2011 18:47

kajdankiWczoraj po godz. 22 w Wohyniu policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Renault.

Powodem kontroli był sposób jazdy kierowcy. Po przeprowadzonym badaniu trzeźwości okazało się, że 35-letni mieszkaniec gminy Wohyń prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało 2,3 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna wręczył policjantom 300 zł, licząc na "pozytywne załatwienie sprawy". Policjanci zatrzymali go jednak do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.

źródło: Policja Radzyń Podlaski

 

Komentarze  

 
#1 RE: Wohyń. Kierował pod wpływem alkoholu, a potem próbował się wykupićandrew015 2011-04-22 14:54
http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/rolnik-zaoral-asfalt,1628916,415
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
talerzówka 2x9 słupsk
niedziela, 14 czerwca 2026
noimage
łąka
środa, 17 czerwca 2026
KupiÄ Mercedesa
Kupię Mercedesa
niedziela, 14 czerwca 2026