Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 20 maja 2024 imieniny: Aleksandra, Bernardyna | 2002 - ks. Zbigniew Kiernikowski otrzymał sakrę biskupią

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Radzyń Podlaski. Awanturnik na podwójnym gazie.

środa, 16 lutego 2011 22:29

stopWczoraj (15.02) o godzinie 18.oo dyżurny policji odebrał telefon, przez który zdenerwowany mężczyzna poinformował, że na ul. Kościuszki w Radzyniu Podlaskim, jedzie najprawdopodobniej nietrzeźwy mężczyzna.

Kierujący samochodem zdążył uciec przed przybyciem patrolu. Mundurowi w rozmowie ze zgłaszającym ustalili przebieg zdarzenia. Z jego relacji wynikało, że podczas spaceru nagle za sobą usłyszał pisk opon i zobaczył, że po chodniku z dużą prędkością zbliża się do niego opel vectra. Mężczyzna w ostatniej chwili odskoczył by nie zostać potrąconym przez auto. Kiedy samochód zatrzymał się, pieszy zaczął spisywać numery rejestracyjne. W tym czasie kierujący autem gwałtownie ruszył z miejsca.

Policjanci ustalili, że właścicielem pojazdu jest 36-letni mieszkaniec powiatu łukowskiego. Po nawiązaniu kontaktu z miejscowymi policjantami okazało się, że nietrzeźwy kierowca narozrabiał również w domu i został przewieziony do policyjnego aresztu. Jak się okazało, 36-latek miał prawie 3 promile alkoholu. Mężczyzna za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Za to przestępstwo grozi mu kara 2 lat pozbawienia wolności. 

źródło: KPP Radzyń Podlaski

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Sprzedam rodziny pszczele
niedziela, 12 maja 2024
noimage
Sukienka wyjściowa dziewczęca
niedziela, 12 maja 2024