Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 28 września 2023 imieniny: Marka, Wacława | 1978 - ks. Witold Kobyliński zwrócił się z prośbą do kurii w Siedlcach o uzyskanie pozwolenia od władz na budowę nowego kościoła w Radzyniu Podlaskim

Już niedługo

XII Dni z Aniołami image
XII Dni z Aniołami, 29.09.2023, 10:30, Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Radzyń Podlaski. Wypadek na skrzyżowaniu Gwardii i Witosa

Karol Niewęgłowski   
piątek, 22 października 2010 19:39

Galant po spotkaniu z Passatem

Dzisiaj około godziny 14.10 na skrzyżowaniu ulic Gwardii i Witosa doszło do wypadku.

Kierująca Volkswagenem Passatem CC Joanna S. (33 l.) wyjeżdżając z ulicy Witosa, nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu ulicą Gwardii Mitsubishi Galant, którym podróżował Dominik K. (24 l.) z żoną. Siła uderzenia była tak duża, że Mitsubishi zostało obrócone o 90 stopni, a Passat zatrzymał się na ogrodzeniu jednej z posesji. Kierująca Volkswagenem została odwieziona do szpitala na obserwację, podróżującym mitsubishi oprócz lekkich obtarć nic się nie stało.

{morfeo 515}

 

Komentarze  

 
#1 Lubi walić w MitsubishiDomin 2010-11-17 04:53
Pani S. niedość że nie uważa na drodze to jeszcze startuje do Rady Miasta :-x
Nieładnie... Skoro nie uważa na drodze to jak ma "kierować" naszym Miastem?
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Korepetycje chemia/matematyka/fizyka
środa, 20 września 2023
Bluzki- 10 zÅ za szt.
Bluzki- 10 zł za szt.
sobota, 16 września 2023
noimage
Kurs operator wózków widłowych
wtorek, 26 września 2023