Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 23 lutego 2024 imieniny: Damiana, Izabeli, Polikarpa

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Policjanci zatrzymali sprawców rozboju

Piotr Woszczak / Policja Radzyń Podlaski   
piątek, 22 grudnia 2023 06:00

Odzyskane rzeczyPolicjanci z radzyńskiej komendy zatrzymali 5 sprawców rozboju w wieku od 17 do 19-lat na dwóch nastolatkach. Sprawcy pobili pokrzywdzonych, zabrali i zniszczyli ich ubrania oraz skradli dwa telefony i 40 zł. 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w Radzyniu Podlaskim. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów i relacji pokrzywdzonych, 19-latek z gminy Ulan Majorat wraz ze swoim kolegą, 17-latkiem z Radzynia Podlaskiego pod pretekstem podwiezienia ich do Międzyrzeca Podlaskiego wsiedli do auta swojego znajomego.

W momencie wyjazdu z Radzynia Podlaskiego kierowca zjechał w boczną ulicę.

Tam po zatrzymaniu auta i wyjściu pasażerów na zewnątrz z pobliskich krzaków wyszło 4 mężczyzn, którzy zaczęli ich kopać i bić. Następnie sprawcy kazali pokrzywdzonym zdjąć ubrania i oddać telefony, pieniądze oraz power bank, a także rzeczy użytku codziennego. Napastnicy zabrali im ubrania, które zniszczyli, a następnie uciekli. Napadnięci mężczyźni zaistniałą sytuację zgłosili do pracownika ochrony pobliskiego zakładu produkcyjnego, który powiadomił policję.

Radzyńscy kryminalni ustalili i zatrzymali wszystkie osoby biorące udział w rozboju. Są nimi mieszkańcy gminy Wohyń w wieku od 17 do 19-lat. Wszystkie skradzione rzeczy zostały odzyskane.

Wszyscy zatrzymani usłyszeli już zarzuty, do których się przyznali i zostali objęci dozorem Policji. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Za rozbój grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Odzyskane rzeczy

 

Komentarze  

 
#1 Młodzież..fajny20 2023-12-22 19:20
Prosimy o zdjęcia, nazwiska. Chcemy wiedzieć przed kim strzec nasze dzieci. Niech RODO nie chroni przestępców tylko zwykłych obywateli!
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Meble
niedziela, 18 lutego 2024
noimage
Pszenżyto
poniedziałek, 12 lutego 2024