Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 23 lutego 2024 imieniny: Damiana, Izabeli, Polikarpa

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Policjanci uratowali dwóch mężczyzn z płonącego domu

Piotr Woszczak / Policja Radzyń Podlaski   
czwartek, 14 grudnia 2023 06:00

Bohaterscy policjanci z RadzyniaPolicjanci z Radzynia Podlaskiego jako pierwsi dojechali na miejsce pożaru domu w m. Suchowola, gm. Wohyń. 

W poniedziałek przed godziną 18:00 policjanci z Wydziału Prewencji z Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim zostali poinformowani o pożarze domu jednorodzinnego w miejscowości Suchowola w gminie Wohyń. Mundurowi pełniący służbę na terenie gminy natychmiast podjęli interwencję. Po dojechaniu na miejsce funkcjonariusze zauważyli kłęby dymu i ogień wydobywający się przez stłuczone od temperatury okna.

Dodatkowo z ustaleń wynikało, że w środku budynku znajdują się dwie osoby. Policjanci weszli do środka domu, wewnątrz którego zauważyli leżącą na podłodze jedną osobę, która jak się okazało była nieprzytomna, bezzwłocznie wynieśli ją na zewnątrz domu. Następnie po powrocie w jednym z pomieszczeń odnaleźli drugiego mężczyznę. Funkcjonariusze także wyprowadzili go na zewnątrz. Kontakt z poszkodowanymi był utrudniony.

Na miejsce wezwano karetkę pogotowia ratunkowego, które udzieliło im pomocy medycznej. 54-letni właściciel domu oraz 45-latek, który ma problemy z poruszaniem się, obaj mieszkańcy gm. Wohyń z objawami zatrucia czadem zostali przewiezieni do szpitala. Policjanci również trafili pod opiekę lekarzy.

Miejsce pożaru

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Skuter
piątek, 16 lutego 2024
noimage
Sprzedam pszenżyto
niedziela, 18 lutego 2024