Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 czerwca 2024 imieniny: Pauliny, Tomasza

Już niedługo

Polsko-ukraiński piknik rodzinny image
Polsko-ukraiński piknik rodzinny, 23.06.2024, 15:00
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Policjanci zatrzymali kierowcę, który potrącił motorowerzystę

Piotr Woszczak / Policja Radzyń Podlaski   
piątek, 23 czerwca 2023 18:00

Zatrzymany mężczyznaRadzyńscy kryminalni zatrzymali wczoraj 34 latka, który w środę wieczorem śmiertelnie potrącił motorowerzystę i uciekł z miejsca wypadku.

Jak się okazało całe zdarzenie zarejestrował na telefonie, którym nagrywał i prowadził transmisję na żywo na jednej z platform społecznościowych. W tej sprawie zatrzymany został także jego 31-letni znajomy, który pomagał naprawiać uszkodzony samochód tak, aby nie było śladów po wypadku.

Do potrącenia motorowerzysty doszło w minioną środę około godziny 22:30 w Białce. Wstępne ustalenia policjantów wskazywały na to, że do wypadku doszło w momencie nieprawidłowego wyprzedzania jednośladu przez samochód ciężarowy lup typu bus. Po uderzeniu w motorowerzystę kierujący nie zatrzymał się, tylko odjechał z miejsca  nie udzielając pomocy poszkodowanemu.

W wyniku doznanych obrażeń 42 letni mieszkaniec gminy Kąkolewnica zmarł na miejscu. Sprawą ustalenia sprawcy wypadku zajęli się radzyńscy kryminalni. Wczoraj ustalili i zatrzymali 34 latka z powiatu bialskiego.

Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Policjanci zabezpieczyli pojazd marki Mercedes, którym potracił motorowerzystę. Samochód nosił ślady uszkodzeń.

Zatrzymany 34-latek swoją ucieczkę po zdarzeniu, tłumaczył obawą odpowiedzialności za jazdę na cudzej karcie tachografu pojazdu ciężarowego. Dodatkowo okazało się, że całe zdarzenie nagrywał na telefonie, którym prowadził transmisję na żywo na jednej z platform społecznościowych.

Wraz z kierującym został zatrzymany również jego znajomy 31 latek z gminy Międzyrzec Podlaski, który pomagał naprawiać uszkodzony samochód tak, aby nie było śladów po zderzeniu. 

Obecnie trwają czynności procesowe w tej sprawie. Policjanci analizują zgromadzony materiał dowodowy, który pozwoli ustalić dokładny przebieg zdarzenia.

Za spowodowanie śmiertelnego wypadku i ucieczkę z miesjca grozi kara do 12 lat więzienia

Samochód, którym kierował zatrzymany mężczyzna

 

Komentarze  

 
#1 cisza , cisza sza ?waluś 2023-06-25 11:31
co taka tutaj cisza ? gdzie te zuchy co hejtują na księdza ? ksiądz robił krzywdę tylko sobie a tutaj jest dramat kilku rodzin i cisza , czyż by to był gościu (sprawca ) podobny do Was hejtujących ? Ciekawe zachowanie społeczne kojarzące się z jednym z liderów opozycji ?
 
 
#2 waluśforby 2023-06-25 14:49
Dobrze, że zauważasz problem.
Nie wiemy dokładne co się stało być może nawet kierujący dwuśladem wyjechał znienacka ale bulwersuje to że kierowca samochodu nie zatrzymał się nie udzielił pomocy, nie wezwał karetki nie wykazał się chodźmy odrobiną empatii. Bym może była szansa na uratowanie życia.
Mam nadzieję że jesteś zbulwersowany.
A teraz przypomnij sobie o dziesiątkach może setkach pedofili w czarnych sukienkach których kościół za wszelką cenę broni i ukrywa. Gwałcił w jednej parafii i zaczęło być słychać to go przenoszą do innej parafii niech tam gwałci i molestuje póki go jeszcze nikt nie zna.
Do odpowiedzialności pociągną jak ktoś nagra albo zrobi zdjęcie i nie da się wmówić że to deszcz pada.
A jak kościół podchodzi do dzieci , ofiar pedofili - dokładnie tak jak ten kierowca który cię tak zbulwersował.

Oglądaliście film "Spotlight" ?
https://www.filmweb.pl/film/Spotlight-2015-723550
polecam. Zobaczycie jak powszechna jest w kościele formułka "urlop zdrowotny".
Brzmi znajomo ?
Ostatnio wygłoszona w radzyńskiej parafii przez proboszcza 11 czerwca.

Społeczna szkodliwość postępowania kościoła jest niewyobrażalna.
 
 
#3 waluśradzyniak13 2023-06-26 19:53
Posłuchaj ludzi.
 
 
#4 Nolipniak 2023-06-28 04:15
Kierowca jednośladu był pod wpływem alkoholu kierowca ciężarówki dostanie może zawiasy za ucieczkę i nieswoją kartę także się wyjaśniło każdy mógł spanikować
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.