Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 13 czerwca 2024 imieniny: Antoniego, Lucjana

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Kolejny pijany kierowca sprawcą wypadku

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
wtorek, 06 czerwca 2023 06:00

Uszkodzony motocyklRadzyńscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Komarówce Podlaskiej na ulicy Lubelskiej. 

Do wypadku drogowego doszło w sobotę około godziny 16:30 w Komarówce Podlaskiej na ulicy Lubelskiej. Z ustaleń funkcjonariuszy radzyńskiej drogówki wynika, że kierujący samochodem marki Renault Trafic, 30-leni mieszkaniec gminy Komarówka Podlaska wykonując manewr skrętu w lewo nie udzielił pierwszeństwa przejazdu dla 26-latka, kierującego motocyklem marki Kawasaki. Motocyklem kierował mieszkaniec powiatu parczewskiego, który z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący motocyklem był trzeźwy, natomiast w organizmie 30-latka urządzenie wskazało niemal 2,5 promila alkoholu.

Apelujemy do kierowców o trzeźwość na drodze! Zgodnie z prawem ten, kto ignoruje nakaz trzeźwości naraża się nie tylko na odpowiedzialność karną, konsekwencje jego nieodpowiedzialności mogą być znacznie poważniejsze. Ktoś na drodze może stracić zdrowie, a nawet życie.

Renault

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Sprzedam chÅodnice wody claas
Sprzedam chłodnice wody claas
środa, 12 czerwca 2024
noimage
Rower damka dosłownie NOWY
wtorek, 11 czerwca 2024
noimage
Mieszkanie 2 pokoje plus kuchnia z garażem
poniedziałek, 03 czerwca 2024