Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 28 września 2023 imieniny: Marka, Wacława | 1978 - ks. Witold Kobyliński zwrócił się z prośbą do kurii w Siedlcach o uzyskanie pozwolenia od władz na budowę nowego kościoła w Radzyniu Podlaskim

Już niedługo

XII Dni z Aniołami image
XII Dni z Aniołami, 29.09.2023, 10:30, Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Chciał uniknąć zderzenia z motocyklem i uderzył w drzewo

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
sobota, 27 maja 2023 10:00

AudiW czwartek około godziny 19:00 w Stasinowie na drodze K-63 kierujący samochodem osobowym marki Audi A6 zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

Jak wstępnie ustalili policjanci radzyńskiej drogówki kierujący samochodem, 26-letni mieszkaniec gminy Sławatycze jadąc w kierunku Radzynia Podlaskiego, wykonywał manewr wyprzedzania poprzedzającego go auta. Kierujący audi będąc na lewym pasie ruchu dostrzegł zbliżający się z dużą prędkością motocykl. By uniknąć zderzenie zjechał na prawy pas ruchu jednocześnie gwałtownie hamując, aby nie uderzyć w auto jadące przed nim. Wówczas 26-latek stracił panowanie nad audi, po czym zjechał na lewo pobocze, a następnie uderzył w drzewo. Motocyklista nie zatrzymał się na miejscu zdarzenia i odjechał w kierunku Radzynia Podlaskiego.

Do szpitala z obrażeniami ciała został przewieziony kierujący audi. 26-latek był trzeźwy, co potwierdziło przeprowadzona przez policjantów badanie stanu trzeźwości.

Ustalamy wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelujemy o rozważną i bezpieczną jazdę.

Osoby, które były świadkami zdarzenia, bądź też posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim osobiście bądź telefonicznie pod numerem 47 81 422 10.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Mieszkanie 48m + piwnica 2m
wtorek, 26 września 2023
noimage
Mieszkanie 48m + piwnica 2m
wtorek, 26 września 2023
noimage
WYDZIERŻAWIE
wtorek, 19 września 2023