Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 6 czerwca 2023 imieniny: Pauliny, Norberta | 2005 - w wieku 70 lat zmarł w Radzyniu ks. Piotr Kowalski, powszechnie znany i lubiany kapelan radzyńskiego szpitala

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Sforsował ogrodzenie i uderzył w dom. Miał prawie 2 promile

Piotr Woszczak / Policja Radzyń Podlaski   
poniedziałek, 17 kwietnia 2023 18:00

Uderzył w domStaranowaniem ogrodzenia i uderzeniem w dom w Branicy Radzyńskiej zakończyła się jazda 24-latka kierującego Volkswagenem. Okazało się, że mężczyzna miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, utrata prawa jazdy, wysoka grzywna i sądowy zakaz kierowania pojazdami.

Do zdarzenia doszło wczoraj tuż przed godzinną 23:00. Radzyńscy policjanci zostali skierowani do miejscowości Branica Radzyńska, gdzie doszło do zdarzenia drogowego. Ze zgłoszenia wynikało, że samochód osobowy staranował ogrodzenie posesji i uderzył w dom.

Z wstępnych ustaleń na miejscu mundurowych, wynika, że kierujący samochodem marki Volkswagen, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, po czym uderzył i sforsował ogrodzenie posesji zatrzymując się na domu jednorodzinnym. Uderzenie spowodowało uszkodzenie konstrukcji domu.

Kierujący autem 24-latek z gminy Radzyń Podlaski po przebadaniu przez policjantów na zawartość alkoholu miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do szpitala.

Teraz 24-latek odpowie przed sądem za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności, utrata prawa jazdy oraz wysoka grzywna i sądowy zakaz kierowania pojazdami.

230417-branica-1230417-branica-2230417-branica-3

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Sprzedam skuter SYM
Sprzedam skuter SYM
niedziela, 28 maja 2023
noimage
Sprzedam łóżko rehabilitacyjne
wtorek, 06 czerwca 2023
noimage
Pszenzyto
środa, 31 maja 2023