Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 26 lutego 2024 imieniny: Aleksandra, Mirosława * 1927 - Ustanowienie "Mazurka Dąbrowskiego" hymnem państwowym

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Sforsował ogrodzenie i uderzył w dom. Miał prawie 2 promile

Piotr Woszczak / Policja Radzyń Podlaski   
poniedziałek, 17 kwietnia 2023 17:00

Uderzył w domStaranowaniem ogrodzenia i uderzeniem w dom w Branicy Radzyńskiej zakończyła się jazda 24-latka kierującego Volkswagenem. Okazało się, że mężczyzna miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, utrata prawa jazdy, wysoka grzywna i sądowy zakaz kierowania pojazdami.

Do zdarzenia doszło wczoraj tuż przed godzinną 23:00. Radzyńscy policjanci zostali skierowani do miejscowości Branica Radzyńska, gdzie doszło do zdarzenia drogowego. Ze zgłoszenia wynikało, że samochód osobowy staranował ogrodzenie posesji i uderzył w dom.

Z wstępnych ustaleń na miejscu mundurowych, wynika, że kierujący samochodem marki Volkswagen, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, po czym uderzył i sforsował ogrodzenie posesji zatrzymując się na domu jednorodzinnym. Uderzenie spowodowało uszkodzenie konstrukcji domu.

Kierujący autem 24-latek z gminy Radzyń Podlaski po przebadaniu przez policjantów na zawartość alkoholu miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do szpitala.

Teraz 24-latek odpowie przed sądem za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności, utrata prawa jazdy oraz wysoka grzywna i sądowy zakaz kierowania pojazdami.

230417-branica-1230417-branica-2230417-branica-3

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.