Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 18 kwietnia 2024 imieniny: Alicji, Bogusławy | 2011 - zmarł Czesław Kołbuś, wieloletni dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Wjechał quadem w ogrodzenie. Był poszukiwany

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
wtorek, 14 lutego 2023 07:00

QuadUderzeniem w metalowe ogrodzenie posesji i poważnymi obrażeniami zakończyła się jazda dla 39-letniego kierującego quadem.

Do zdarzenia doszło w niedzielę kilka minut przed godziną 8:00 w miejscowości Kolonia Domaszewnica, w gminie Ulan-Majorat. Kierujący quadem, 39-letni mężczyzna jadąc wraz z 20-letnim pasażerem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w metalowe ogrodzenie posesji.

Z pewnością bardzo ważny okazał się w tym zdarzeniu jeszcze jeden fakt. Od mężczyzny była wyczuwalna woń alkoholu.

W celu ustalenia dokładnej zawartości w organizmie została pobrana krew do badań. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że 39-latek posiada trzy aktualne zakazy kierowania pojazdami mechanicznymi i została wydana decyzja przez starostę wołomińskiego o cofnięciu uprawnień do kierowania. Na jaw wyszedł również fakt, że kierujący jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

Z związku ze zdarzeniem drogowym obaj mężczyźni odnieśli poważne obrażenia i przez Zespół Ratownictwa Medycznego zostali przewiezieni do szpitala. 39-latek przebywa w placówce medycznej pod nadzorem funkcjonariuszy. Gdy jego stan zdrowia się poprawi, zostanie umieszczony w zakładzie karnym.

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Pamiętajmy, że kierujący pod wpływem alkoholu jest potencjalnym zagrożeniem dla innych uczestników ruchu drogowego i dla samego siebie. Takie zachowanie jest nieodpowiedzialne i może rodzić poważne konsekwencje tak jak w tym przypadku.

Quad

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Sprzedam
piątek, 05 kwietnia 2024
Sprzedam rowerek damka.Jak nowy.
Sprzedam rowerek damka.Jak nowy.
piątek, 05 kwietnia 2024
noimage
Oddam łąkę w bezpłatne użytkowanie.
poniedziałek, 15 kwietnia 2024