Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 3 lutego 2023 imieniny: Błażej, Hipolit, Oskar

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Popchnął starszego mężczyznę. Grozi mu więzienie

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
poniedziałek, 09 stycznia 2023 16:00

Zatrzymany mężczyznaW piątek 30 grudnia 2022 roku dyżurny radzyńskiej komendy został powiadomiony o awanturze w jednym z mieszkań na terenie Radzynia Podlaskiego.

Na miejsce skierowany został patrol Policji, który potwierdził zgłoszenie. Okazało się, że w trakcie wspólnego spożywania alkoholu między uczestnikami spotkania doszło do nieporozumienia i sprzeczki słownej. Następnie 24-latek, mieszkaniec Radzynia Podlaskiego popchnął 65-letniego mężczyznę, a ten upadając uderzył głową o twarde podłoże na korytarzu.

Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. Po wykonaniu specjalistycznych badań okazało się, że jego obrażenia są bardzo poważne i zagrażają życiu.

Na wniosek Policji i Prokuratury, Sąd zastosował wobec sprawcy tymczasowy areszt. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi za kratkami. Za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat, natomiast nieudzielenie pomocy zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.