Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 13 czerwca 2025 imieniny: Antoniego, Lucjana

Już niedługo

ŚWIĘTOJAŃSKA NOC SPORTOWA – 27-29.06.2025 image
ŚWIĘTOJAŃSKA NOC SPORTOWA – 27-29.06.2025, 27.06.2025, Radzyńpodlaski
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Radzyń Podlaski. Nie zatrzymał się na "stopie"

Mariusz Szczygieł   
niedziela, 05 września 2010 22:51

Feralne skrzyżowanie... 

Dwie osoby zostały poszkodowane w wypadku, do jakiego doszło w niedzielę 5 września br. ok. godz. 18.00 na skrzyżowaniu ulic Bohaterów i Kościuszki/Konstytucji 3-go Maja w Radzyniu Podlaskim.

Poszkodowani jechali samochodem marki Ford Orion, poruszającym się ul. Bohaterów w stronę ul. Warszawskiej. Kierowca Forda nie zastosował się do stojącego przy skrzyżowaniu znaku "STOP" i wjechał wprost pod przejeżdżającego przez skrzyżowanie Seata. Siła uderzenia była tak duża, że Ford został obrócony odwrotnie do kierunku jazdy. 

Wielokrotnie apelowaliśmy już o zachowanie ostrożności oraz o zaprzestanie jazdy "na pamięć". Dzisiaj apelujemy o baczne zwracanie uwagi na znaki stojące przy naszych ulicach- jak widać nie ustawiono ich tam bez przyczyny... Nie prowadzimy statystyk zdarzeń drogowych na opisywanym dzisiaj skrzyżowaniu, ale wygląda na to, że już niedługo okryje się ono złą sławą- jak mawiają mieszkający przy skrzyżowaniu Radzynianie- nie ma tygodnia, żeby coś się tutaj nie przydarzyło... a może wystarczyłoby zamontować progi zwalniające na ul. Bohaterów?

{morfeo 459}

 

Komentarze  

 
#1 progiroman wieszhowski 2010-09-06 20:49
PROGI zwalniające powinny być bez wątpienia,i to takie po 15 cm...Morze wtedy ludzie się nauczą! LUDZKA BEZMYŚLNOŚĆ I TYLE !!! PATRZEĆ NA ZNAKI,NIE NA PAMIĘĆ!!!
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Mieszkanie
poniedziałek, 09 czerwca 2025
noimage
Króle młode.
czwartek, 12 czerwca 2025
Owies paszowy
Owies paszowy
środa, 04 czerwca 2025