Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 13 lipca 2024 imieniny: Małgorzata, Ernest, Henryk

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Zignorowała znak stop i doprowadziła do wypadku

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
sobota, 11 czerwca 2022 16:00

Ford po wypadkuRadzyńscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Komarówce Podlaskiej. 

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 13:00 na skrzyżowaniu ulic Lubelskiej i Glinki. Ze wstępnych ustaleń policjantów radzyńskiej drogówki pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierująca samochodem marki Opel Vivaro, 64-letnia mieszkanka Lubartowa  doprowadziła do zderzenia z samochodem osobowym marki Ford Galaxy. 64-latka kierująca oplem prawdopodobnie nie zastosowała się do znaku B-20 „STOP” nie ustępując pierwszeństwa przejazdu. 

Fordem kierowała 21-letnia mieszkanka gminy Milanów, która z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.  W chwili zdarzenia kierujące samochodami były trzeźwe, co potwierdziło przeprowadzone przez mundurowych badanie stanu trzeźwości.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Zanim zdecydujemy się na wykonanie jakiegokolwiek manewru na drodze, upewnijmy się czy taki manewr możemy wykonać bezpiecznie.

220611-komarow-1220611-komarow-2220611-komarow-3

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.