Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 28 stycznia 2022 imieniny: Walery, Radomir, Karol

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Kulig za samochodem zakończył się dotkliwymi obrażeniami

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
wtorek, 28 grudnia 2021 06:00

Kulig na workach23-latka z poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala po nieodpowiedzialnej "zabawie" w postaci jazdy na worku ciągniętym, przez samochód. 

Do wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę w miejscowości Rozwadów w gminie Ulan-Majorat. 23-letni kierowca Skody Fabia ciągnął na sznurku za samochodem dwa worki, na których siedziały dwie osoby. Na zakręcie jedna z nich, 23-letnia kobieta wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. Z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Drugiemu uczestnikowi nic się nie stało. Przeprowadzone przez policjantów badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący skodą był trzeźwy.

Okoliczności wypadku są wyjaśniane przez radzyńskich funkcjonariuszy. Przypominamy, że przepisy ruchu drogowego kategorycznie zabraniają ciągnięcia za pojazdem osób na nartach, sankach, wrotkach lub innym podobnym urządzeniu. Organizacja takiego kuligu jest wykroczeniem, za które kierowca może zostać ukarany mandatem karnym nawet do 500 złotych i punktami karnymi.

 

Komentarze  

 
#1 Andrzej kotyłaakotyla 2021-12-28 16:59
Trzy worki, a nawet sześć tworzyłyby lepszy efekt. głupota lu7dzka jest jednak bez granic.
 
 
#2 RE: Kulig za samochodem zakończył się dotkliwymi obrażeniamifor_sale 2021-12-30 14:41
Gdyby kierowca Skody jechał szybciej to 23-latka mogła by skończyć w worku właśnie tylko takim czarnym z zamkiem błyskawicznym.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.