Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 3 października 2022 imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił | 2011 - wmurowano kamień węgielny pod budowę Zakładu Zagospodarowania Odpadów "Adamki" w Białej

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Włamał się do budynku i zasnął

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
wtorek, 30 listopada 2021 07:00

Włamał się i zasnąłRadzyńscy policjanci zatrzymali 25-latka, który włamał się do nowo budowanego domu oraz pomieszczenia gospodarczego na terenie Radzynia Podlaskiego. 

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę na terenie Radzynia Podlaskiego. Sprawca najpierw włamał się do nowo budowanego domu, z którego skradł głośnik bezprzewodowy, a następnie w innym miejscu na terenie miasta włamał się do budynku gospodarczego, gdzie przygotował sobie do wyniesienia między innymi wiertarkę, antenę czy kształtki hydrauliczne. Zmęczony swoją nielegalną działalnością zasnął na miejscu popełnionego przestępstwa. W sobotni poranek 25-latek został zatrzymany przez mundurowych i trafił do policyjnego aresztu.

Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem w warunkach recydywy i przyznał się do winy. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Przestępstwo kradzieży z włamaniem zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności, a w przypadku przestępstwa popełnionego w recydywie kara ta może zostać zwiększona o połowę.

 

Komentarze  

 
#1 I narobiłeś sobie kłopotówKraków 2021-11-30 22:12
Sasin 70 mln zł przewalił i włos mu z głowy nie spadł, jak kraść to miliony
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.