Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 7 października 2022 imieniny: Mirella, Marek, Sergiusz | 1939 - po bitwie kockiej do Radzynia zaczęły wchodzić pierwsze niemieckie oddziały zwiadowcze

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Złodziej zatrzymany. Skradzione rzeczy odzyskane

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
poniedziałek, 25 października 2021 06:00

Odzyskane roweryNa początku października bieżącego roku radzyńscy mundurowi otrzymali kilka zgłoszeń na temat kradzieży mienia.

Do zdarzeń dochodziło na terenie Radzynia Podlaskiego o rożnych porach. Na podstawie zebranych materiałów funkcjonariusze ustalili, że tych przestępstw dopuścił się 25-letni mężczyzna. Jego łupem padły elektronarzędzi oraz rowery pozostawione przed blokami czy na klatkach schodowych. Łączna wartości strat oszacowana przez pokrzywdzonych wyniosła niemal 4,5 tysiąca złotych. 

25-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W trakcie przesłuchania usłyszał zarzuty kradzieży w warunkach recydywy. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Funkcjonariusze  odzyskali i zabezpieczyli skradzione rzeczy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami Kodeksu Karnego kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności, a w przypadku przestępstwa popełnionego w recydywie kara ta może zostać zwiększona o połowę.

356-192452356-192453356-192454356-192455

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.