Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 2 lipca 2022 imieniny: Jagoda, Urban, Otton

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Wyszła na grzyby i zaginęła

Mariusz Szczygieł   
poniedziałek, 20 września 2021 17:00

Agnieszka SobieszukTrwają poszukiwania pani Agnieszki Sobieszuk z Wólki Łózeckiej. 

Pani Agnieszka ma 58 lat, w piątek 17.09.2021 r. około godziny 9:00 wyszła z domu do pobliskiego lasu na grzyby. Do dzisiaj nie wróciła do domu, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. Mogła być widziana wczoraj około godziny 14:00 w miejscowości Ulan-Majorat. Być może widzieliście kobietę ze zdjęcia w swojej miejscowości. Poruszała się bordowym rowerem typu damka z koszem wiklinowym. 

Rysopis zaginionej:

wzrost: około 170 cm,

budowa ciała: krępa,

waga:około 80 kg,

włosy: krótkie, siwiejące.

W chwili zaginięcia kobieta ubrana była w: bordową kurtkę-bluzę, ciemne spodnie, szarą czapkę.

Od momentu zgłoszenia rozpoczęły się intensywne poszukiwania 58-latki. W działaniach wykorzystany został specjalistyczny sprzęt w tym śmigłowiec oraz dron. Wykorzystany został również pies służbowy. W poszukiwania poza międzyrzeckimi i bialskimi funkcjonariuszami włączyli się też policjanci Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, Komendy Głównej Policji oraz inne służby w tym funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej i Międzyrzecu Podlaskim oraz OSP w Szóstce, Drelowie, Łózkach oraz Worsach.

W działania aktywnie włączyli się również mieszkańcy okolicznych miejscowości oraz rodzina i znajomi zaginionej.

Osoby, które mają wiedzę na temat miejsca pobytu osoby zaginionej, proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu w Międzyrzecu Podlaskim pod nr tel. 47 814-52-10 bądź z najbliższą jednostką Policji pod numerem telefonu 112.

Można kontaktować się też pisząc na: #ZaginieniPomóżmyIchOdnaleźć lub email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , albo na Facebooku.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.